Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Galamb fészkelt az erkélyemre...

Galamb fészkelt az erkélyemre amíg nem voltam itthon, és 2 kis tojással fogadott, mit tegyek, hogy életben maradjanak de ne zavarjanak?

Figyelt kérdés
Nem akarom csak úgy széttúrni a fészket... De sajnos itt a panel előtt van pár fa ahol nagyon szívesen tanyáznak, és idegesítőek.

2014. márc. 30. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen fészek elkészülése két tojással, nem pár óra alatt készül el. Meddig nem voltál otthon? Ha ilyen ritkán vagy otthon, akkor ne zavard őket, hagyd még kikölt, és utána elintézheted a fészket. Ha nem akarod őket bántani, akkor más megoldás nem létezik.

Ha meg zavarnak, és nem akarod ott látni őket, akkor most szedd le a fészket, ne amikor már kifejlett galambok vannak a tojásban, vagy kikeltek.

2014. márc. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, majdnem egy hétig külföldön voltam munkaügyben...

Mennyi idő míg kikelnek? Visszajárnak majd?

2014. márc. 31. 02:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsivel több, mint két hét mire kikelnek. Kb. még ugyanennyi idő, mire kirepülnek a fészekből. Ha nem rombolod le utána a fészket, akkor vissza fognak járni, és újra ott költenek.
2014. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben hagynám kikelni a kicsiket, és felnőni. Lehet,hogy idegesítőek, ezt nem tudom, de én tök érdekesnek tartanám,hogy végignézhetem egy "vad" madár életét a kikeléstől az kirepülésig.

Bár, én olyanokon se idegesítem fel magam, ha esetleg összekakilják a teraszt mert lemosni letudom,ha meg turbékolnak az se zavar. de, ha téged ezek a dolgok zavarnak, akkor tégy ellene, bár,én biztos,hogy figyelemmel kísérném az életüket. Aztán meg ha kirepültek, akkor utána többet nem hagynám,hogy oda fészkeljenek.

2014. márc. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!