Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy lehetnek az emberi...

Hogy lehetnek az emberi lények ilyen primitívek?

Figyelt kérdés

Mifelénk csak én meg egy pár jó ember tart felelősen kutyát ,macskát. Olyanokat csinálnak ezek a betegek ,hogy már kezd elegem lenni.Állatkinzók.


1.Egy ismerősöm elutazott.A kis Chihuahua kutyáját oda adta egy barátjának ,hogy vigyázzon rá.Neki Német Juhásza van. A tápot amit az ismerősöm adott fel sem bontotta.Ehelyett sz*rral etette a kutyust. Össze voltak engedve a nagy kutyával és egyik nap a nagy ivaros kutya rátámadott erre a picikére.Az ember LELŐTTE az ismerősöm kutyáját.


2.Az emberek lusták kutyát sétáltatni.Ehelyett kidobják őket az utcára és amikor az ugat az ablaknál akkor visszaengedik.(Nem csodálom ,hogy ki akarnak menni ,ivarosak mind).Aztán meg mikor a sinterek elviszik akkor még van képe az állatvédelrm fb oldalára is kiposztolni ,hogy elvitték a kutyámat az utcáról. Ami mellesleg chippelve sincs.


A rendőrség rá sem bólint.Hasonló tapasztlat???



2014. ápr. 2. 12:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Rossz kategóriába írtam.Állatvédelembe akartam tenni.
2014. ápr. 2. 12:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Utolsó,te nagyon buta vagy,úgyhogy nem kicsit,jobb lenne,ha nem szólnál bele olyasmibe,amiről fogalmad nincs.Helyette gyakorolhatnád kicsit a helyesírást.

Érdekes,az én kutyáim ivartalanítottak és soha nem kóvályognak el.

Tüzelési időszakban meg falkában mászkálnak a falubeli kutyák vagy 2-3 hétig.Amikor elmúlik ez az időszak,érdekes módon eltűnnek az utcáról,szépen hazacuccolnak.

2014. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!