Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Surabaya Zoo Hogyan létezhet...

Surabaya Zoo Hogyan létezhet még ez a mocsok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 21. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Eddig még nem hallottam erről az "állattkertről" rákerestem és elég érdekes képek voltak. Nem tudom mit képzelnek, és h miért ennyire hidegvérű ez a világ. Bár az is fura, hogy még nem zárták be. Valami itt bűzlik.
2014. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Indonéziában kicsit mások az állatok jogai, mint nálunk, kétlem, hogy pl. lenne állatvédelmi törvényük. Amíg a lakosság egy része hasonló körülmények között él, mint az állatok a fotókon, addig nem csoda, hogy ilyen formában állatkert működni tud. Sajnos.


Vannak petíciók, alá lehet őket írni, de ha nincs meg a jogi háttér az országban, ami alapján be lehetne záratni, vajmi keveset ér szerintem.

2014. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt kellene törekedni, az ilyenfajta állatkín ellen. Nem pedig, a disznó leszúrásánál, ami 5-10 perc.

A tigrisen, meg a többi állaton, viszont látható, hogy a nyomor követi egész életében. Ez valóban állatkinzás.

2015. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát látod senkit sem érdekel. Ha én lennék a magyar miniszterelnök, vagy valami más nagyobb rangú ember nem érdekelne, hogy melyik ország, és hol van, próbálnék segíteni. Elszomorító! És még látogatók is érkeznek!
2015. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen. Tényleg nincs valami nemzetközi egységes alapelv, szabályozás, vagy valami arrafelé?
2015. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Már bezárt. Hála az égnek.
2015. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!