Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem értem egyes embereket,...

Nem értem egyes embereket, hogy miért kell a kutyát kitenni, otthagyni valahol?

Figyelt kérdés
Ezek az emberek lelketlenek,de nem értem ha egyszer vesznek egy kutyát akkor vállalják már érte a felelősséget! Sok ilyen ****** emberek miatt vannak tele a menhelyek.

2014. máj. 26. 23:01
 1/8 anonim válasza:
Sajnos szomorú, hogy vannak ilyen emberek. A legrosszabb amikor meg is kínozzák szegény kutyát.
2014. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ilyen esetekben jogosnak vélném ha a bíróság kimondaná a szemet szemért !

A közösségi oldalakon is csak nézem,meg vannak az állatmenedékek honlapjai...Nem normálisak és nagyon sokan!

2014. máj. 26. 23:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok gonosz ember van. Ez a világ sajnos ilyen.
2014. máj. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne is mond...épp hétfőn volt erről szó a helyi állatvédelem gyűlésén.Napi szintem minimum 9(!) szabdon kószáló kutyát látok és vannak közöttük fajtatiszta ebek is. És a saját szememmel láttam már ,hogy valaki szó szerint kidobta a kutyát a kerítésen mert ugatott.Én odaszóltam ,h mi a jó francot csinál maga ember ő meg fintorogva mondta ,hogy miért maga elviszi sétálni?!.Itt falun az állatkinzás napi szinten megjelenik ,isten a tanúm.
2014. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igy igaz ahogy az előző mondja sajnos...A gyerekeknek fogalmuk sincs a felelős állattartásról(tesztet írtak) ,legtöbben oltatni sem viszik az állataikat.Ez még egy újjab felelőtlen nemzedéket fogan.


"Tanítsd meg gyermeked az állatok tiszteletére igy tehetsz a legtöbbet az állatkinzás ellen"

2014. máj. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy az isten állatkertje de alacsony a kerítés.Ebben a szituációban az emberek az állatok.
2014. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azzal a jelenséggel Én is találkoztam hogy lusták elvinni sétálni és kizárják az ebet mondjuk délelőttre...És így addig sem a saját füvüket izélik össze.Felháborító!!!!Minek tartanak kutyát? Egytől egyik,le kéne az ilyeneket csapkodni!!!
2014. máj. 28. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki szereti az nem is meri igy egyedül kiengedni ,hisz akármi történhet vele.Ezek maeg ugy vannak ,hogy na jó elütik és akkor mi van???Épp most fialt a másik 1-et megtartunk a többit meg elpalántáljuk.Sajnos ez valahol igy megy...
2014. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!