Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit szóltok ehez? Állatkinzás...

Mit szóltok ehez? Állatkinzás a köbön.

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnél a németjuhász kutya állítólag el lopkodja a tyúkok tojásait de ezt semmi sem bizonyitja(én görényre gondolok) és ez az ember azt az elvet próbálta ki hogy FORRÓ tojást tömködött a kutyus szájába ,hogy ne birjon enni. Tiszta hójag a kutya szája. Na meg szorító pórázon vezeti. Ezt most mire véljem?Több tiz éve a család barátja de nem hittem volna ,hogy ilyesmire vetemedik.
2014. jún. 29. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Pontosan ugyanezt kéne tenni a kedves gazdival is: szépen lefogni és tűzforró tojást a szájába, a biztonság kedvéért még egy kis forró vizet is öntenék bele. A kib*szott degenráltnak az eszébe sem jut mondjuk, hogy elzárja a tetves csirkéit a kuta elől. Ja amúgy meg jelentsd fel, alap.
2014. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nagy568 ***** válasza:
78%
Én a gazdájának a szájába forró vasat raknák és el venném tőle a kutyát. Minek tart kutyát az ilyen barom.
2014. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Én a gazdának nem a szájába nyomnám a forró vaskampót, hanem a másik végébe, ahová a nap se süt...

Jelentsd fel, gyorsan.

2014. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha névtelenül feljelentem akkor mire számithat?Nincs semmiféle bizonyitékom csak a kutya szája.
2014. jún. 30. 10:56
 5/15 anonim válasza:
57%
sajnos nekem is van egy ilyen ismerősöm, akinek a kutyája lopkodta a tojást, és amikor a észrevette a gazdija, akkor a kutyát felakasztotta.... :"(
2014. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Névtelen bejelentést tegyél a rendőrségen, vagy a helyi közjegyzőnél. Nem kell, hogy felvételed legyen a tettről, főleg ha a kutya száján amúgy is látszik. De még most, amíg nem múlnak el a tünetek!!!!!!!!
2014. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
A kutya száján kívül milyen bizonyíték kell még?
2014. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez magában nem elég.Lehet ,azt mondja majd ,hogy valamilyen baleset történt és akkor max. azért tudjuk leszólni ,mert nem vitte orvoshoz.Gondolom azért meg nem kap jelentősebb büntetést.
2014. jún. 30. 18:48
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Basszus, ennyi erővel azt se jelentsd a rendőrségen, ha megerőszakoltak, mert lehet, hogy azt mondják te is akartad, még azt is, hogy közben félholtra verjenek.

Ne gondolkozz annyit! A kutya szenved. Vagy te segítesz neki, vagy senki. Ha nem is történik semmi, legalább megpróbáltad.

2014. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Én feljelentettem pár éve egy macskagyilkos nőt, nem telt bele 10 perc, már vitték is be a rendőrségre. Mondjuk az rögtön a tett után volt. Szóval ne gondold, hogy olyan nehéz a dolgod a rendőrségen. Miután bejelented, már minden megy magától, neked semmit nem kell tenned. Még ha húzkodják is a szájukat (mert szerintük vannak fontosabb dolgok is), ki kell hogy vizsgálják az ügyet. És még ha nem is kap semmi büntetést a szomszéd, az eset iktatva van, tehát ha legközelebb megint bántja a kutyát, sokkal súlyosabb elbírálás alá esik.
2014. jún. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!