Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogyan tudnám a kutyámat jó...

Hogyan tudnám a kutyámat jó kezekbe rakni?

Figyelt kérdés
Ma reggel kutyám fején volt egy hatalmas pukli ami kullancs volt, kiszedtük csipessel a kullancsot de félek hogy a feje bnne maraddt, és a kutyám fejét bekentem ecettel hogy fertőtlenítsem neki.. Nem tudom hogy jól e cselekedtem és hogy a kutyának nem e lesz semmi baja..Llatorvosra nincs pénz..

#kullancs.
2014. júl. 2. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:

A közhiedelemmel ellentétben nem baj, ha beszakad a feje.

Figyeld a kutyát. Ha rosszkedvű, étvágytalan, nem sokat mozog és sárga a szeme fehérje, ínye, akkor állatorvos, ha életben akarod tartani a kutyád, mert babéziás.

A Lyme kór tünete a rozetta formájú piros kör a bőrön, de ezt többnyire nehéz észrevenni.

Sztem nincs olyan normális állatorvos, aki nem kezeli a kutyát, ha nem tud azonnal fizetni a gazdi. Kérj részletfizetést.

Az ecet tök felesleges volt.

2014. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!