Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nálunk az állatorvos vállal...

Nálunk az állatorvos vállal kutyakozmetikát is. És szerintetek az normális dolog hogy a kutyámat nyírás közben verte mert félt és nemmaradt nyugodtan egy helyben?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 19:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mit tehetek az ügy érdekében?
2014. júl. 11. 19:28
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem normális. De szerintem van joga verni. Milyen ügy érdekébenakarsz tenni valamit? Ne vidd többet oda, ennyi.
2014. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Imola Ágnes ***** válasza:
Mit jelent az, h verte?
2014. júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
ne vidd többet oda!!
2014. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ütötte őt. És inkább már lenyírom a bundáját itthon én
2014. júl. 11. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Ha mást nem tudsz tenni, ne menj hozzá többet, meg terjeszd el róla a dolgot.
2014. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen már váltottam orvost :D
2014. júl. 13. 01:08
 8/12 anonim válasza:
100%

Szólj a tetkós állatmentőknek, hogy az az ember mit tesz azokkal az ártatlan élőlényekkel!

Viccen kívül járj utána a dolognak, hogy ezért milyen es mekkora büntetést lehet kiszabni, es gondoskodj róla, hogy kapja meg a lehető legsúlyosabbat! Ha nyírás közben nem harapta meg, akkor majd azért mert verte! Amúgy ha az en kutyámmal történt volna ilyen, en magam haraptam volna meg azt a kis g**it. Örüljön hogy Suarez nem magyar, mert addig élt volna! Amúgy meg nyugtatnia kéne, simogatni, és finoman bánni vele, mert neki is joga van az élethez!

2014. júl. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kis máltai selyemkutyámvan, nagyon barátságos, nem harapta meg csak ficánkolt nyírás közben mert félt.
2014. júl. 20. 11:39
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ez az orvos olyan hogy ha kikezelte a pacienseket akkor azután még sokszor visszahívja és fölösleges inyjekciókat ad neki. Csak azért hogy több pénze legyen. Sokan panaszkodnak rá. Nekem is volt már több példám rá. Nemrég a másik kutyám babéziás lett a kullancsoktól, már nagyon beteg volt lábra se tudott állni, végül elvittem orvoshoz gyallára. Kapott infúziót mert kivolt száradva meg 1 oltást. Másnapra rendbe jött. Ezen kívül még 1x kellett vinnem kontrolára de akkor nem kapott semmit csak megvizsgálták. 1 év múlva máltai kiskutyám rosszul lett, tanultam a múltkori hibámból vittem is gyorsan orvoshoz, de csak ide helybe ehhez a rossz orvoshoz. Enbek a kutyámnak nemvolt annyira előrehaladott mint a másiknak mégis 1 hét alatt 23 oltást kapott, pedig már az 1 től is jól volt. És azt még énis tudom hogy babéziára 1 oltás elég
2014. júl. 20. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!