Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Béka vagy pók? Melyik a...

Béka vagy pók? Melyik a rondább állat?

Figyelt kérdés
Ma megfogtam egy varangyot, anyám kivan tőlük, én viszont a pókoktól mászok falra de pl anyu meg azoktól nem fél pedig szerintem ijesztőbb mint egy varangy.
2014. aug. 1. 17:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem is a pók ijesztőbb,nekem régen voltak békáim azok aranyosak :)
2014. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nekem egyik sem ronda és nem is ijesztő.
2014. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pók. A békák aranyosak.
2014. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő tökéletes kis élőlény, és a maga nemében gyönyörű.

Én kifejezetten szeretem a békákat, nálunk rengeteg unka van, szerintem tündériek. :)

A pók pedig maga egy evolúciós csúcsfaj.

2014. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is aranyosak a bekak. :) A pokok hat nem is tudom.... :D en tobbra is felek toluk. Multkor eletemben elosszor lattam csotanyt is azok se parasak vegulis csak gyorsak. Meg talan a hangyak azok amik nem szimpatikusak es a kifejlett lodarzs meg tarsaik....
2014. aug. 1. 18:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, nekem pedig a Pók a kedvenc (ennyi, jól megy nekem az egyéniség). Nem tudom, hogy lehet félni azoktól a kis aranybabáktól. *.*
2014. aug. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyiket se tartom rondának, szeretem a békákat, pókokat is. Sőt, tartottam is régen karmos békát, madárpókokat is, utóbbiból máig van még élő öreglányom. :)

Nyilván azt tartja az ember általában rondának, amitől undorodik, vagy amitől fóbiája van.

2014. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy ronda állat. Esetleg a béka az aranyosabb, mint a pókica.
2014. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a békákat aranyosnak találom, és nem félek tőlük, a pókoktól viszont egy kicsit igen, de ettől függetlenül szépnek látom őket, és szeretem nézegetni, ha a szabadban látok pl. egy szép termetes keresztespókot a hálójában, de ha a szobámban találkozok egy pókicával, azt már annyira nem szeretem.:D
2014. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

A pókok hasznosak és ha megölöd őket nem tudom mennyire igaz de balszerencséd lesz...A békák is hasznosak mert legyet esznek xDD De én semelyiket nem fognám meg pl a normál pókoktól nincs semmi bajom de a madárpókoktól már igen xDD a levelibékáktól nincs semmi bajom de a nagyobbaktól mint a lábfejek attól már van bajom,,nem mindegy milyen a pók és milyen a béka :)

2014. aug. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!