Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Rossz körülmények között...

Rossz körülmények között tartott állatokról milyen szervezetnél lehet bejelentést tenni?

Figyelt kérdés
A neten fellelhető állatvédő szervezeteknél még egy telefonszámot vagy e-mail címet se találok, az összes csak a támogatási meg a menhelyi lehetőségeket tolja a képembe...
2014. aug. 5. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Te maradj a seggeden, nem tudsz mit csinálni, magyarország nem ilyen:) Hiába nézed az animal planeten az állatrendőrséget itt ilyen nincsen és belátható időn belül nem is lesz. Rendőrséget is hiába hívód ki fognak nevetni.
2014. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én tagja vagyok egy állatbarát alapítványnak, bár egy kis városban. Nálunk gyakran érkezik bejelentés rossz körülmények között tartott állatokról, vagy kóbor kutyákról.

Szerintem ha a közeledben van ilyen, valahogy biztosan fel tudod venni velük a kapcsolatot, egy e-mail címnek biztos kell lennie valahol ;-)

2014. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából hívhatod a közeledben lévő állatmenhelyet is (ez a legegyszerűbb), de ha nincs, akkor rendőrség.
2014. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: ha nem tudsz értelmesen megnyilvánulni, inkább maradj kussban, ez az élet minden területén hasznos lehet.


A többieknek köszönöm a választ, mindenkinek ment a megérdemelt kéz. :)

2014. aug. 5. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
első válaszoló!...igaza van a kérdezőnek inkább maradj kussba! :D ...az a durva ,hogy Magyarországon igenis van Állatrendőrség! ;)....kérdező! ...szerintem hivd fel ezt a számot:20/354-8866 ez a Radikál Állatvédelmi Egyesület telefonszáma! :)
2014. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.) állatrendörség nem létezik

2.) a rendörségnek kellene fellépnie ha ténylegesen állatkinzásról van szó..

3.) helyi állatvédő alapítvány (akik ugye civilek, jogi hatáskörük semmi) segithetnek az állat ellátásában, ha a rendörök kiszabaditották

2014. aug. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes....hogy a rákba ne lenne állatrendőrség amikor én is az vagyok.....és igenis már volt ,hogy kimentünk a helyszirne és hivtunk rendőrt és igen bilincsben elvitték az illetőt!!!.....van pólóm,mellényem,jelvényem is -.-
2014. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és még facebook adatlapunk is van
2014. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Van pólóm, jelvényem, és mellényem is" az tök jó akkor már hatósági személy vagy:)

Ugyanazt mondtam amit te... Hívtatok rendőrt és ha kijönnek akkor ők majd intézkednek ti meg gondoskodtok az állatokról, de nektek csak úgy elvinni az állatot vagy betörni nincs jogotok.

2014. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Be kell jelenteni a jegyzőnél, lehetőleg fotóval. Pont a napokban volt egy ilyen ügyem, másnap már meg is látogatták a klienst :DD
2014. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!