Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » SOS! Találtam egy kiscicát az...

SOS! Találtam egy kiscicát az utcán. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Babacica budapesten az utcán.

Koszos, valoszinuleg beteg, es nincs vele az anyja.

allatvedoket hivjak?

mondjatok egy telefonszamot kerlek!!!



2014. aug. 8. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Basszad ki a 5.ről -.-" tudod van Google is
2014. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt találsz telefonszámokat:

[link]

Remélem, hogy sikerül megmentened!:)

Sok sikert!

2014. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igazán értelmes vagy. :)

Nem találtam semmit google-n, es sietni akartam.

2014. aug. 8. 17:49
 4/9 A kérdező kommentje:
koszonom masodik:)
2014. aug. 8. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik menhelyre beviheted. Árvácska, Fehérkereszt, stb. Hívd fel az önkormányzatot és kérdezd meg tőlük hogy a kerületben hol van menhely.
2014. aug. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
valószínű hogy férges. állatorvost ha felhívod ő is meg tudja mondani hová tudod vinni.
2014. aug. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, mindenkinek ment a zöldpacsi :)
2014. aug. 9. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Felhívhatod a menhelyeket, egyesületeket, de nem sok esély van rá, hogy azonnal el tudják helyezni, valószínűleg felkerülsz a várólistára, ahol előtted több tucat segítségre váró van. Amit addig tehetsz: leféreghajtozod, bolhamentesíted, megnézed milyen a jelleme (bújós, félős, stb.), a nemét, a becsült korát, lefotózod és plakátokat készítesz, megosztod Face-n, stb., addig pedig szerető otthon biztosítasz neki, vagy keresel ideiglenes befogadót. Sajnos Magyarországon nem így mennek a dolgok, hogy találunk egy állatot és már rohannak is érte az állatvédők. Nem azért mert nem akarnak, hanem emrt nem tudnak :( Írj kérlek, sikerült-e megoldást találni.
2014. aug. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8%
Sietni akartál?!Akkor nem ide írtad volna fel hanem ezerrel böngészted volna az internethálózatot:).
2014. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!