Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez állat kínzásnak számít?

Ez állat kínzásnak számít?

Figyelt kérdés

Szóval az az alapja az egésznek, hogy a konyhánk az egy külön épület, és oda az egyik macskánk rendszeresen bejár kaját lopni. Itt most csak az asztalon megmaradt pár falat nyers tésztára kell gondolni. Na most ugye ezért valamilyen szinten elkezdte utálni a család a macskát. Aztán jött az, hogy talán Fél kiló májat vitt el. Persze normális hogy most már nem is mehet be, de én azért beengedtem, mert szem előtt van úgyis.

A lényege a dolognak, hogy apám azt mondta hogy ne engedjem be, mert nála semmiből se tart hogy MEGÖLJE.

Aztán mesélt el egy történetet:

Pár hónapos voltam és kivettek a babakocsiból, aztán egy macska beleugrott. Na szóval ugye apám simán megölte, aztán nem értettem hogy mi értelme volt neki.

Erre ezt válaszolta: Mi van, ha benne ülök (mármint a babakocsiban) és úgy ugrik fel a macska és megfulladok miatta.


Na meg aztán volt régen valami kutyánk aki apám kábeleit rágta el, és ami megmaradt azzal akasztotta fel a kutyákat.


Szóval a kérdés: Ez állat kínzás?


2014. aug. 14. 21:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg.
2014. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb az. És tényleg elmebeteg. Csak fel ne bosszantsd, mert lehet Te is így jársz.
2014. aug. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Kérdezd meg a rendőrségen, hogy mi a hivatalos álláspont... apád elmebeteg, remélhetőleg te nem örökölted. Amint látod, jobb lenne, ha nem tartanál addig háziállatot, amíg el nem költözöl otthonról, mert apád élvezetből öli őket.
2014. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Apád elmebeteg. Idő kérdése, mikor teszi valamelyik családtaggal ugyanezt. Nem kell "durvára" gondolni: először csak egy nagymama, aki úgyis idős már, de mondjuk egyszer hagyja bekapcsolba a gázt, és már életveszélyesnek minősítve önvédelemből elteszi láb alól (mert "mi lett volna ha...?). Aztán megy tovább...
2014. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nem látszik rajta hogy elmebeteg lenne, csak sajnos így áll az állatokhoz.
2014. aug. 14. 21:27
 6/20 A kérdező kommentje:
De remélem hogy csak kitalálta az egészet, mert akkor most is simán megölte volna a macskát.
2014. aug. 14. 21:28
 7/20 anonim válasza:
83%
Nem semmi apád van!Vele is ugyanezeket kellene csinálni.Már bocs!!Mindig azt mondom,hogy előbb utóbb mindenki megkapja a magáét!Pl:volt egy drága szomszéd gyerekkoromban,aki megölte a kicsi kutyánkat,és annak a testvérét.Na ez a jó ember kínok közt halt meg.Tudnám még sorolni.Amúgy az ilyen ember mint apád a nála gyengébbekkel tud csak kekeckedni!! Amúgy meg tényleg vigyázzatok vele!
2014. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Tényleg megérdemelné, hogy emberére akadjon.

2014. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Na igen :/ De mesélte hogy önvédelemből tényleg (majdnem) megölt egy kutyát. De tényleg azért reménykedek hogy a többit kitalálta, mert még sosem láttam hogy ölt volna.
2014. aug. 14. 21:34
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg igaz amiket mond akkor tényleg elmebeteg de azért reménykedj, hogy nem így van.
2014. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!