Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Segitseget szeretnek kerni a...

Segitseget szeretnek kerni a tobbi lent?

Figyelt kérdés
2014. szept. 2. 11:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
van 3 kutyank. ebbol edesanyame 1. es abban a gondban lennek hogy anyam az allatvedoket akarja kihivni hogy az en kutyambol 1 et vigyenek el mert neki sok a 3 kutya egyszerre. de ezert vagyok tanacstalan hogy mit csinaljak en fizetek mindent a 2 kutyamra oltva vannak a napi eteluk megvan ellentetben azzal hogy az o kutyajanak heti egyszer vesz ha vesz konzervet es januar ota nem oltatta be a kutyust es setalni se viszi semmi. segitenek neki de az oltasat a kutyanak nem tudom allni mondtam. a leirtak alapjan akkor az en kutyamat vinnek el ha hivja az allatvedelmet? en imadom a kutyakat de termeszetesen az enyemeimet feltem hisz nekik meg tudom adni ami kell nekik de anyam kerdeses sajnos nem tufom bevalalni
2014. szept. 2. 11:50
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Na most ez zűrös kicsit. Gondolom Te édesanyáddal élsz, de ha megveszed a kettőnek a kaját a harmadik nem eszik belőle? De ne izgulj nem hiszem hogy anyud kifizet a minimum 20 ezer forintot egy menhelynek hogy fogadják a kutyát. Ezen felül a várólista is szép hosszú, több hónap is lehet.
2014. szept. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
igen eggyutt elunk. amennyit tudok termeszetesen elosztom a kajat hohy neki is jusson de az keves neki oltani nem tudom.sajnos en egyedul 3 kutyat akarmennyire is szeretnem nem tufok bevalallni mondtam neki ajandekozza el jo helyre ahol foglalkoznak vele viszik kozmetikaba etetik oltjak es rengeteg szeretetett adnak neki de nem akarja az a mentsege ha mi elmegyunk egyedul nem akar maradni. pedig meg tudna neki venni napi egy konzerv eleg lenne de ehelyett szorakozni jar hetente. jo hadd jarjon persze de en le tudtam mondani mindenrol a kutyaim vegett csak nekik legyen inkabb azt a penzt koltom rajuk mint hogy elbullizam
2014. szept. 2. 12:04
 4/22 A kérdező kommentje:
de most gondolom ha kijonnek ellenorizni a tartasi korulmenyeket mert egy allatvedo szerintem csak megnezi. akkor is az en kuzyaimat vinnek el ha szegeny kicsinek semmije nincs. ok nekik megvan? nem ertem. en nem kidobni akarom anyu kutyusat isten orizzen csak en tenyleg 3 kutyat bem birok eltartani van egy gyermekem is a 2 kutya mellet. szoval nem tudom bevalallni de a kiskutyat nezve inkabb neki lenne erdemes egy jo gazdihoz kerulni. szivem szerint ha allatvedokhoz kerulne menhelyre nem sintertelepre meg ott is jobb sorsa lenne minthogy eg simogatast var a gazditol de a gazdi annyit mond hogy mennyel innen. pedig akarmit csinalok a kiskutya nem kozeledik ugy felem mint anyuhoz tudja ki a gazdaja es sajnos ahoz ragaszkodik meg igy is hogy" belerug"
2014. szept. 2. 12:09
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Namármost az a helyzet ha a másik kettő a tiéd, és ezt bizonyítod hogy oltva vannak meg rendesen tartva akkor nem viszik el. És anyud sem vitetheti el a te kutyáidat. Ha ki is mennek megnézni a kutyákat, akkor anyuat fogják elővenni hogy nincs oltva az ő kutyája, a tieidbe nem fognak kivetni valót találni.
2014. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Ez nem Amerika.Itt nem úgy van.hogy nagy felhajtással kivonul az állatvédős cirkusz és koboznak.Itt az ilyen folyamat évekig is elhúzódhat.
2014. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
termeszetesen tudom bizonyitani van oltasi konyvuk. es koszonom egy kicsit jobb de nem igazan bar tudnak segiteni a masikon is sajnos ez eleg gazos ez a helyzet :s esetleg letezik ilyen allatoknak valami etel segely vagy valami? akkor talan konnyebb lenne :s
2014. szept. 2. 12:59
 8/22 A kérdező kommentje:
anyamat meg se buntettnek az oltas miatt ?
2014. szept. 2. 13:01
 9/22 anonim ***** válasza:
Állatsegély nem létezik. De bizony, anyudat megbüntetnék azért mert nem kap veszettség elleni védőoltást. Chip van bennük?
2014. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
igen van bennuk chip csak az a baj hogy nagymamam cimere van a 2 kutyam. mi ott laktunk es azert.
2014. szept. 2. 13:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!