Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Normális, hogy ennyire szerete...

Normális, hogy ennyire szeretem az állatokat?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta és azóta csak egyre fokozottabban érzem, ha bármelyik állatomra ránézek, hogy akár az életemet is odaadnám értük. A kutyákért rajongok legjobban, régebben kutyakonzervvel a táskámban jártam munkába, hogy ha meglátok az utcán egy kóbor állatot, akkor meg tudjam etetni. Néha azt érzem, sokkal jobban szeretem őket, mint az embereket. Ha rájuk nézek, könnybe lábad a szemem, pedig nem vagyok annyira elérzékenyülős típus. Ugyanígy vagyok a gekkóimmal, a tengeri malacommal is. Minden állatom hihetetlenül kezes, még a tarisznyarákomat is olyan szeretettel nevelgettem egészen a haláláig, hogy a kezemből evett. Nagyon megviselt, mikor elvesztettem.


Mennyire normális dolog ez? Azért merült fel bennem ez a kérdés, mert az édesanyám és a nővérem szerint már túlzás, amit csinálok. Szerencsére a párom is nagyon szereti az állatokat, így őt nem zavarja.


33/N



2014. szept. 12. 11:01
1 2
 1/18 anonim válasza:
83%
Teljesen normális, hatalmas lelked lehet!;)
2014. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 csabika1971 ***** válasza:
Egyet értek az 1-essel, nem gáz. Igazi jótét lélek vagy az állatokhoz. A kutyákat és a lovakat én is imádom. Sajnos az utóbbit nem engedhetem meg magamnak.
2014. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én is ilyen vagyok, sőt már húst sem eszem, mert a disznókat és tyúkokat is sajnálom.
2014. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Most megsirattál. Nagyon szép dolog, amit teszel értük, én is nagyon szeretem őket. Nekem is van állatom, tengeri malac, és nagyon-nagyon szeretem. néha én is szívesebben vagyok állatokkal, mint emberekkel. Tiszteletem neked, több ilyen ember kéne a világba.
2014. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Jó hogy vannak ilyen emberek :)
2014. szept. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen vagyok. Én is volt, hogy konzervvel/száraztáppal jártam az utamat, de sokszor kiskorom óta, inkább nem ettem meg a szendvicset iskolában, hogy odaadhassam egy kóbor kutyusnak, vagy csak lerakjam, hogy megtalálják. Halomszámra hordanám a kutyákat haza, de a párom nem engedi. A menhelyen már kinéztem minda 300 kutyát magamnak (mert lesz 2 a másik 2 mellé), én nem is fogok tudni választani. Én is olyan vagyok, hogy inkább egyen a kutya mint én.

Volt, hogy olyna állatmentést szerveztem, hogy az ország 3 pontjából jöttek, és azóta már kb. az ország másik végében éldegél a kis drága, és nem érdekelt, ha pénzbe került (mármint a saját pénzembe).

Én is szerencsés vagyok ,mert a párom is ilyen, egyszer találtunk egy kóbor kutyusnak gazdit, aki el is jött érte, de a végén a párom nem adta oda:( kicsit ciki volt mondjuk, hogy szegényt lehívtuk vidékre, a semmiért, de én akkor megkönnyeztem a páromat és a kutyust is:)

2014. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, én a macskákkal vagyok ugyanígy :)
2014. szept. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
szerintem normalis es orulok hogy tobben vagyunk ilyenek. en minden aldozatra hajlando vagyok az allatokert de az emberek pl az ehezo afrikaiak meg hasonlok semmit nem mozditanak meg bennem.
2017. dec. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó: Hogy őszinte legyek az afrikai éhező gyerekeket jobban sajnálom, mint a kóbor kutyákat.
2018. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 heloszia28 válasza:
100%
rám nagyon sokan mondják hogy nem vagyok normális, és elhordanak mindennek, mert a kutyáimat MINDENKINÉL jobban szeretem. és ezt komolyan is gondolom
2019. nov. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!