Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Kutyaviadal! Érdemes?

Kutyaviadal! Érdemes?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom altal bekerultem egy korbe. Kutyaviadalokat tartanak. Felnott ferfiak, aki altal bejutottam, mar botronben is jart, nagy penzekrol van szo. Probaltam "beepulni" es most odaig jutottam, hogy megnezhetem a viadalt. Ezt eddig nem engedtek. A pasas kutyaja "grand champion" most lesz a kovetkezo meccs. Erdemes elefolyni es rendorseget ertesiteni, vagy inkabb tunjek csak el?

#játék #harc #állatkínzás #pitbull #kutyaviadal #grand champion #game pitbull
2014. szept. 15. 09:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azert nyomozgattam,hogy majd en lebuktatom oket, de kezdek rajonni,hogy ez nem jatek, elkezdtem tartani a dologtol. Az egyik kutyus igy nez ki: [link]
2014. szept. 15. 09:37
 2/13 csabika1971 ***** válasza:
80%

Nem semmi. Jól vigyázz mert ha rájönnek akár gyorsan és mélyen találhatod magad, már pedig ha te vagy az újonc akkor te leszel az első gyanúsított.

Jól gondold meg mit teszel, vagy nem teszel.

2014. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ettol tartok en is.
2014. szept. 15. 10:33
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Állatvédőrséggel vedd fel a kapcsolatot. Ők tudnak segíteni ebben. Ők majd a rendőrséggel kapcsolatba lépnek. A bejelentésedet úgyanúgy titkosan kezelik mint a rendőrők. Csak ezeknek a viadaloztatóknak messzire nyúlik a kezük, nagyobb eséllyel "szerveznek" be rendőrt, mint önkéntes állatvédőrt. Esetleg ha a helyszínt megadod, Te ne is legyél ott, de gondolom ezt úgyis tudatják veled.
2014. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom elore a helyszint. Nekem nem mondjak meg, csak ugy , hogy valahol talalkozunk, beulok az autoba es ok visznek oda.
2014. szept. 15. 10:46
 6/13 blntdori0908 ***** válasza:
88%
Az allatvedorseget minddenkepp ertesitsed!Oket nem tudjak az ilyen embernek nevezett valamik megvenni....de ezt ne hagyd annyiban!tegy azert,hogy jobb legysn szegeny kutyak sorsa!de ezt neked kell eldontened,hogy mersz-e kockaztatni....
2014. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az sem tul jo, hogy eltunok es rajuk szal a rendorseg hirtelen. En az egyikuk "csaja " lettem... Tul nagy faba vagtam a fejszemet ugy erzem
2014. szept. 15. 12:08
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Tegyél névtelen feljelentést a rendőrségnél, ez illegális dolog.
2014. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ennyiben, mindenképpen lépj kapcsolatba az állatvédőrséggel, és biztosan ki fogtok találni valamit.
2014. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Én egy kicsit várnék vele. Majd ha már többször magukkal vittek, felveheted a kapcsolatot az állatvédőrséggel, hogy egyszercsak jelenteni fogod nekik a helyszínt, a környékbeliek legyenek készen. Szerintem úgy érdemes csinálni, hogy te is ott legyél, amikor kimennek, így nem keveredsz akkora gyanúba. Ha megtörtént az akció, utána szépen lekopnék a pasiról valami másra hivatkozva.
2014. szept. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!