Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban pl 2:55 ig él a hal és úgy vagdossa, levágja a száját leszedi a bőrét és a szemét stb: https://www.youtube.com/watch?v=9J9enA3nS2I



ebben egy kutyát megkötöznek és elkezdik szúrkálni meg vagdosni miközben még ÉL: https://www.youtube.com/watch?v=w_cSNYYyTn8



ebben élve főzik meg az angolnákat: https://www.youtube.com/watch?v=aAZxNhx23N4


tudok olyanról hogy lágyhíjú teknősnek felvágták a páncélját és belepakolták a saját tojásait majd úgy árulták, miközben az még nagyban élt, a fejét emelgette, és néha megpróbálta megmozdítani a lábait de a vérveszteség miatt már nem ment neki, békákat is élve szeletelik fel, a polipokat élve eszik miért csinálják ezt?legalább leütnék előtte őket vagy valami hogy ne érezzék, a keleti népek legtöbbje ilyen paraszt??



2014. szept. 29. 20:03
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és szerintetek mit szólnának ha velük is ugyan ezt megcsinálnánk azokkal az emberekkel, de sokkal lassaban vágnánk a húsukba, és közben sót és citromot nyomnánk a sebeikbe
2014. szept. 29. 20:06
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

És mit szólnál ha neked kéne csinálni? Mert hangnak könnyű lenni, de kínozz meg mást ha tudsz, miközben egy állatot se bántasz nemhogy embert. Ennyit az álszenteskedésről...


Egyébként ez leginkább tudatlanság, az állatvédelem viszonylag újkeletű dolog, sok generációnak el kell még addig telni, míg rendesen beépül mindenhol a köztudatba. Addig megá llatok szenvednek, ha nem tetszik tégy ellene, de ne a karosszékből oszd az észt, mert akkor kb semmi nem fog változni.

2014. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én nem azt mondom hogy meg kellene velük csinálni csak hogy vajon mit szólnának hozzá?amúgy a legtöbb embernél sok állat értelmesebb manapság (tisztelet a kivételnek)
2014. szept. 29. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, de ne "fotelharcos" legyél, hanem tegyél ezek ellen! Vannak petíciók, ezeket írd alá, és sok olyan ember, aki mit sem tud ezekről, világosítsd fel őket! A változást a környezetedben kell kezdeni, itt ugyan nincs polip meg béka, de van rengeteg kóbor állat, rosszul tartott hobbi-vagy háziállat, segíts rajtuk!
2014. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amikor tudok segítek rajtuk, eddig 2 kóbor kutyát és 2 macskát fogadtam be, 5 aranyhalat mentettem ki gömbakváriumokból és engedtem a kerti tavamba,ha találok egy kiszáradó tócsát ami tele van ebihallal és szinte már a tócsa 90% ebihal és 10% felmelegedett víz az összeset elviszem onnan, ilyen nagyobb ebihalmentésre 2013 ban vol lehetőségem amikor egy elhagyott vonatállomás szakaszon a kőrakások és a beton között rengeteg tócsa volt, tele ebihalakkal és a fent említett sűrűségben, fogtam magam és ismerősömmel elmentünk "lehalászni" az ebihalakat sajnos nem mindet tudtuk megmenteni, de a tócsa elég nagy volt ahoz hogy az a pár darap kifejlődhessen benne, ezt onnan tudom hogy visszajártam 3 nap alatt kinőtt a lábuk és elmentek belőle, amiket elvittünk egy hatalmas kubikgödörbe engedtük a tiszaparton az erdőbe ott szinte biztosan túlélték hacsak valami el nem kapta őket, de nagyobb esélyük volt ott mint a ragadozókkal teli folyóban és a meleg, túlzsúfolt tócsában, a halakat is szoktam menteni áradás után kiszáradó tócsákból, ha szerencsém van és tavasszal biciklizés közben találok valahol víztől meszebb frissen kikelt mocsári teknőst azokat is elviszem a legközelebbi állóvízhez,volt már olyan hogy 2 kisteknőst találtam élve a másik társukat elütötte egy autó az út másik oldalán, ők pedig az út szélén mentek mivel nem tudtak felmászni a járdára, ha nem viszem el őket valószínű valahol beleesnek egy csatornába, általában a szegedi füvészkert tavaiba "csempészem be" őket kisseb koromban a békákat is próbáltam menteni amik a fal mellet mentek, de rájöttem esélytelen mindet elvinni onnan
2014. szept. 29. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!