Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez normális? Normális hogy...

Ez normális? Normális hogy ezen zokogok, bőgök?

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 14. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én a helyedben ugyanígy tennék.
2014. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Nm, ez csak álszent. Gondolom a húspult felett nem szoktál zokogni, pedg a kettő között a különbség csak annyi, hogy ott nem látoda folyamatot, de attól még ott van.
2014. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kematox ***** válasza:
100%
Amennyire tudom nem így szokás a csirkehúst feldolgozni, legalábbis ezt az eljárást pár lépés még megelőzi. Nem jóindulatból csak egészségügyi előírások miatt. Valszeg valami kecskeba... szerzet egy leselejtezett gépet meg pár napos csirkét és szórakozásból kombinálta a kettőt. Zokogni nem érdemes rajta mer sok mindent úgy se tehetsz az ellen hogy ilyesmivel szórakozzanak.
2014. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Go veg
2014. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egy életre elment a kedvem a hústól...
2014. okt. 15. 21:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél többet... :)
2014. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
És ez még a jobb, fájdalommentes módszer. Valahol elgázosítják, hagyják őket megfulladni, szenvednek, és egy zsákba kidobják őket. Szörnyű, hogy mit művelnek ezekkel az állatokkal, de kell a pénz, és nem érné meg velük még foglalkozni.
2014. okt. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Istenem annyira sajnálom őket :(
2014. okt. 31. 12:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt én sem értem... Az emberek nagy többsége szomorkodik egy ilyen videó láttán majd párnappal később bemegy a boltba és le vesz a polcról 2kg friss csirke húst ...
2014. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!