Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Állatvédelmi törvényekről...

Állatvédelmi törvényekről írna nekem valaki pár sort? Akvarisztikával kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Akvarisztika?

Szerintem irányadó ez a sor:

"Aki gerinces állatot indokolatlanul oly módon bántalmaz, vagy gerinces állattal szemben olyan bánásmódot alkalmaz, amely alkalmas arra, hogy annak maradandó egészségkárosodását vagy pusztulását okozza,vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő."

De mi érdekel egész pontosan?

2014. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hát csak kaptam egy 25 literes akváriumot, de előbb utánanéztem, hogy lehet-e benne halat tartani, de kiderült, hogy nem lehet, úgyhogy most próbálom eladni. :P
2014. nov. 7. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban nem tarthatsz benne halat, de garnélát, csigát vagy növényt igen. Szaporító- vagy karanténakváriumnak is tökéletes.
2014. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!