Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért nem támogatják az...

Miért nem támogatják az ivartalanitást minimális összegre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Facen nézzétek meg a PCAS állatmentés oldalát. 4 órája raktak fel képsorozatot kutyákrol, az elaltatásuk előtt. Szivszagattó :( Én már 2 kutyust örökbefogadtam, sajnos többre nem futja. Viszont az ivartalanitás nekem is gond, mert nincs rá pénzem. Más nem marad, minthogy a kritikus időkben vigyázzak rájuk ( 2 szuka)
2014. okt. 29. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás támogatásában semmi megtérülő haszon nincs.
2014. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm kötött biztosítást a macskájára és az ivartalanítás 80%-át a biztosító állta.
2014. okt. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most gonosz leszek, de az igazság szomorú. Az nem fáj a kutyának, ha elaltatják. Az viszont fáj neki, ha méltatlan körülmények között tartják, legyen az egy négyzetméteres kutrica menhelyen, gyepin, vagy egyméteres lánc és egy vashordó.


Én azt mondom, hogy az ivartalanítás egy tervezhető kiadás. Nem hogy a nem tervezett kiadásokra illene felkészülni, de egy ivartalanításra már azelőtt félretehet az ember, mielőtt a kutyát magához veszi.

2014. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap félre raksz 2-300 Ft-ot, néhány nap alatt össze is jön a műtét ára. De próbálj meg állatvédő szervezeteket megkeresni, mondd el, hogy nem szeretnél szaporulatot a kutyádtól, viszont nem tudod állni az ivartalanítás teljes összegét, szerintem megpróbálnak segíteni
2014. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, néhány hónapot akartam írni*
2014. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért kerül ennyibe az ivartalanítás?

Támogathatnák is, de én elsősorban a zsugori, pénzhajhász állatorvosokat hibáztatom, akik szerencsétlen állatokon akarnak kacsalábon álló villákat felépíteni.

2014. nov. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Már ne haragudj hatodik de mit tudsz te arrol hogy mi mennyibe kerül amit az állatorvosoknak be kell szerezni?

Csak a varrathoz való anyag rohadt drága és akkor a többiröl nem is beszélve! Ne találj ki hülyeséget! Nekik is élni kell valamiből, ez a munkájuk de nehogy azt gondolja bárki is hogy olyan sokat keresnek az állatorvosok!

2015. márc. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!