Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy vegyem rá anyumat, hogy...

Hogy vegyem rá anyumat, hogy elárulja a címet?

Figyelt kérdés
Anyum egyik ismerőse törvényileg is állatkínzó... Szörnyen tartja az állatait és szeretnék valamit tenni ellene. Fel szeretném jelenteni valamilyen szervezetnél, de ehhez ugyebár a címét is tudnom kellene. Anyám tudja, de attól tartok ha elmondom neki, miért kell, nem fogja elárulni (amolyan "nem az én dolgom, segítsen más" típus). Hogy tudnám kiszedni belőle?

2014. nov. 29. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg h merrefelé lakik, elég ha az utcát meg az illető nevét tudod. Mondd el anyudnak, hogy névtelenül is be lehet valakit jelenteni a jegyzőnél, az állatvédpknél
2014. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Ha még sosem jártál ott akkor honnét tudod az állatkínzást?

Amúgy meg mondd azt anyukádnak, hogy valami iskolai projekthez kell.

2014. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jártam ott, képeim is vannak bizonyítékként, csaka címet nem jegyeztem meg!
2014. dec. 1. 15:01
 4/6 anonim válasza:
37%
Telefonkönyv?
2014. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha már jártál ott akkor talán a Streetview-el megtalálod.
2014. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
"Anyu, hogy is hívják azt az embert ahol múltkor voltunk? Hajnal ota ezen gondolkodom, elfelejtettem."
2014. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!