Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nem rég adtam 1 csirke csontot...

Máté Szombati kérdése:

Nem rég adtam 1 csirke csontot a kutyámnak (német spitz kisebb féle) és azóta 2x hányt, de amikor más adott kutyájának nem csinált az semmit ez miért van?

Figyelt kérdés
2014. dec. 6. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csirkecsontnak legfeljebb a combcsont fejét add oda, mert a középső rész éles, szúrós szilánkosan hasad.
2014. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet véletlen,de azért figyelt őt ma,meg holnap is. Csirkecsontot nem ajánlatos adni,mert ahogy az első hsz. írta,szilánkosan törik és átszúrhatja a belét. Nézd meg,nem-e akadt meg a torkánál,vagy hátul a szájpadban (én már jártam így). Ha nincs semmi,akkor biztos más miatt hányt. Figyeld pár napig. Akár a kakiját is. Ha egyéb "panasza" nincs,akkor semmi baja nem lesz.
2014. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kis termetű kutyáinknak mi már nem merünk csontot adni mert sajna többször előfordult, hogy keresztben nyelték volna le és elakadt a szájukban. De szüleim macskája abba pusztult el, hogy megfulladt egy ilyen csont darabtól.
2014. dec. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én régebben csirke combcsontot adtam kutyámnak. De azóta, hogy székletrekedése lett tőle, és el kellett vinni dokihoz, beöntésre, már nem adok neki. Amúgy sem ajánlott kis termetű kutyáknak adni.
2015. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!