Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » állatkínzás sertés hússal...

állatkínzás sertés hússal etetni a disznót? Én nagyon sajnáltam mikor ezt láttam a VV7 be

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem kannibalizmus ha egy ember emberhust eszik, de nem tud rola.a malacka mindent megeszik, de nyilvan ha tudna mi van benne, akkor nem ette volna meg.inkabb azaz allatkinzas, ahogyan a sertesmajkremet csinaljak.........vagohidak pl....
2015. jan. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

"ha tudna mi van benne, akkor nem ette volna meg"


Simán megette volna akkor is. Fel sem tudja fogni, miből van.

Ebből következően nem zavarja a dolog, és nem lehet állatkínzás sem.

2015. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sertésről beszélünk ami minden evő.Nekünk morbidnak tűnik de ők nem válogatnak megesznek mindent sőt néha ha betéved hozzájuk valamilyen kisebb állat hőn szeretettel rávetik magukat.
2015. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha tudna mi van benne, akkor nem ette volna meg"


ha megsérül egy disznó és el kezd vérezni, akkor elkezdi enni a többi, ilyenről már nagyon sokat hallottam

egyébként egy embert is megkezdenek

egyes háztartásokban ha van egy csirke ami valamilyen okból megdöglik és nem akarják levágni (nem tudom miért) akkor azt is csak egyszerűne bedobják a disznóknak, állítólag nagyon szépek lesznek tőle

megesznek ezek mindent :D

2015. jan. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!