Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszédban van két kutya...

A szomszédban van két kutya de alig foglalkoznak velük. Meg ki is szoktak szökni és mindig én viszem vissza őket. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Azért vannak egyedül, mert erről a telekről elköltözött a tulaj és a gyerekei de két pulit itt hagytak. A tulaj édesapja ad nekik enni/inni meg pont ma láttam hogy beoltatta őket, de ezen kívül semmit nem foglalkozik velük, nagyon sajnálom őket, mit tehetnék??

2015. márc. 7. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
hát máskor is vidd őket vissza. vagy mond meg a véleményed a szomszédnak hátha összevezstek rendesen
2015. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb semmit, mert a törvény csak ennyit ír elő, amíg fizikialag rendben vannak, addig max a jegyzőnél lehet jelezni a kiszökdösést (már kérdés, hogy mennyire jó ah a kutyákat végleg kertfogságra ítéled).
2015. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem tudom fel lehetne e jelenteni az ilyet... En tuti ha olyanok a korulmenyek es az anyagi viszonyok befogadnam szegeny arva lelek hat nem esik meg rajtuk a szived? Lehet hogy a szomszrd szegeny volt es nemis jut masra se penz.. Ezt azert megemlitenem a mellettem/elottem lakonak!
2015. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom őket befogadni mert van egy kutyám és mindig összekapnak ha találkoznak a kerítésnél. És ismerem a szomszédot, nyugi nem szegények.
2015. márc. 10. 05:36
 5/8 bollocks ***** válasza:
67%
Ha megint elszöknek, a menhelyre vidd őket, hátha ők találnak nekik felelős gazdát.
2015. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha be tudod őket fogadni talán mindenki jól jár
2015. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést most olvasom. Állatvedok vannak a közelben?
2015. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek, egy faluban élek. De egyébként mostanában többet foglalkozik velük a tulaj fia, aminek örülök :)
2015. márc. 12. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!