Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Halálra verték ismerősöm fél...

Halálra verték ismerősöm fél éves cicáját. A tettes 7 éves. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Győr mellet az ismerősöm (unokatesómék) másfél hónapja vettek egy tüneményes cicát. Tehát alig lehetett fél éves. Most mondja hogy tegnap amíg nem voltak otthon a szomszéd 2 gyerek (5,7) évesek átmentek az udvarukra, gondolom nyitva maradt a kapu. És tollasütővel megverték a macskát. A doki már nem tudta megmenteni. Elvileg átszakadt a rekeszizom és még gondolom volt belső vérzése.

Én, bár még egyszer sem láttam a macská, még mindig tiszta ideg vagyok. Nem tudom a helyükbe képzelni magam, én biztos szétvertem volna a fejüket.


Mit tehetünk. Feljelentés, gyámügy, állatvédelem??



2015. ápr. 18. 13:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
77%
Börtönbe neki,és villamos áramot a székbe !
2015. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%

Édes istenem. Ilyen kis gyerekekben hogy lehet ennyi gonoszság? Ilyenkor szeretgetni szokták az állatot. :(

Tuti hogy a gyerekek voltak? Én átmennék a szülőkhöz, elbeszélgetnék velük, és bejelenteném a kapun kívül, hogy ebből feljelentés lesz, nehogy engem is agyon verjenek a hír hallatára.

2015. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Állítólag a szülők nem tudtak semmiről. viszonylag jó körülmények között élnek (4 gyerek) és a rasszizmus elkerülése érdekében mondom hogy nem romák.
2015. ápr. 18. 14:05
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Elbeszélgetnék a szülőkkel, szerintem szakemberre lenne szükség. Ma agyonvernek egy macskát ezek a kis szörnyetegek, 10 év múlva meg a szomszéd Maris nénit, vagy mi?

Nem vicc az állatkínzás, az őrült gyilkosok sem egyből emberekkel kezdik.


De ha az én macskámat verné agyon valaki, félek attól, hogy nem bírnék magammal, és minimum akkora pofont lekevernék neki, hogy a fal adná a másikat. Kis tetvek.

2015. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyenes út ahhoz, hogy később embereket verjenek agyon Mini szociópaták. Én biztos, hogy panaszt tennék mondjuk az önkormányzaton, de először a szülőknek szólnék.
2015. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
A minimum, hogy feljelentik. Az a két kis szar a magánlaksértés és az állatkínzás miatt is feleljen. Azaz, mivel ők koruk miatt nem büntethetők, így a szüleik legyenek elővéve, akik felelősek értük. Én mondjuk négyfülközt biztos odasúgnám nekik, hogy innentől kezdve, ha meglátom a kis szarosokat a saját udvaromban, hát hozom a slagot és telibe locsolom őket, akár még télen is, és akkor még jól járnak, hogy nem tollasütővel lapogatom meg őket, ahogyan megérdemelnék, szóval kdurva alaposan magyarázzák el nekik, hogy miért nem szabad átmászkálniuk. Két kis pszichopata szar.
2015. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
13%
Gratulalok, az ilyen allattartoknak nem valo se macska se kutya nem tudja gondjat viselni. Az egyetlen akit fel kell jelenteni azok a galadok akik nem kepesek arra se hogy egy kiscicanak gondjat viseljek.
2015. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 Dioxyde ***** válasza:
55%
Én is láttam ilyet még kis kölök voltam bottal ütötték az ovis társaim a macskát
2015. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
39%
Ha a gyerekek szülei sem látták a dolgot, akkor honnan tudjátok, mi történt?
2015. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Honnan hogy nyilván nem a gazdái verték meg, akik odavoltak érte. Az állatorvos pedig egyértelműen kijelentette hogy megverték.
2015. ápr. 18. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!