Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Jól tettem vagy ott kellett...

Jól tettem vagy ott kellett volna hagynom?

Figyelt kérdés
Találtam egy mocsári teknős még szerintem csak pár napos és e horog volt a szájában hazahoztam etetem és gyógyítom. Még akváriumban van de ha gyógyul idővel belerakom a kerti tóba és ha teljesen felépült visszaengedem.

2015. ápr. 26. 10:37
 1/4 A kérdező kommentje:
eszik rendesen úszik meg minden de attól féltem hogy elfertőződik és elpusztul
2015. ápr. 26. 10:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted. De mivel védett, én felgyógyulás után elengedném. A te tavadban nem tud szaporodni, a számuk pedig kevés!
2015. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A tekik nagyon strapabírók, biztosan felépül majd. Igen, a lehető legjobban csináltad. ;)
2015. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szép dolog, amit tettél. Azt értem, hogy eteted, nyilván fagyasztott halakkal, de az mit jelent, hogy "gyógyítod"? Ha csak annyi baja volt szegénynek, hogy sebes lett a szája a horogtól, akkor nyugodtan visszaengedheted oda, ahonnan jöhetett. Más problémáján úgy sem tudnál segíteni, bízd a természetre.
2015. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!