Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam egy fiókát, a nappalt...

Találtam egy fiókát, a nappalt túl élte, de nem tudom, hogy este mit csináljak vele. Nagyon megkedveltem . Szóval a lényeg az, hogy este is kell etetni és ha igen akkor hányszor?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 21:46
 1/5 György Otília válasza:
óránként kéne
2015. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Enged szabadon
2015. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engedd el, a fiókák ilyenkor tanulnak repülni, sok van belőlük a földön mostanság. Vidd vissza oda ahol találtad, az anyja biztos keresi. Ilyenkor ameddig meg nem tanulnak repülni, a földön tanyáznak, a szüleik pedig ott etetik őket.

Egyszer így öltem meg egy verébfiókát, akkor még nem tudtam, hogy miért volt a földön.

2015. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
xd
2015. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Este az anyja sem etetné. Szerintem ne vidd vissza, ha van macska vagy ilyesmi, több esélye van nálad. Egyszer én is neveltem egy fiókát, este nyugodtan aludt, reggel ő keltett. Én egész nap ástam neki a kukacokat meg vizet csepegtettem neki:) De neten egy csomó cikk van, amit elolvashatsz.
2015. máj. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!