Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Fel lehet jelenteni valakit,...

Fel lehet jelenteni valakit, ha 1-2 hetes kiscicákat órákra kitesz a tűző napra?

Figyelt kérdés
Nem az ő cicája szülte, hanem az egyik szomszédé és ahelyett, hogy szólt volna neki, hogy az ő kertjében vannak a kiscicák, fogta és kitette őket a kerítése túloldalára a tűző napra. Tavaly ugyan ezt csinálta az a szemét és a pár hetes kiscicák az úton mászkáltak és napokig voltak kint az udvaron, az anyja nem etette utána őket. Az egyik ismerős etette őket tehéntejjel, de utána én vettem magamhoz őket. A három kiscicából 2 az orvosi kezelések és tápszerezés ellenére meghalt. Most ugyan ezt eljátszotta és elegem van! Lehet valamit tenni ellene? Oké, hogy nem az ő cicái, de akkor sincs joga halálra ítélni őket. A tavalyi cicáknál nem lehetett tudni, hogy kihez tartoznak, de most tudta, hogy kinek a kölykei és arra nem volt képes, hogy szóljon neki, hogy vigye el őket. Csak órákkal később, amikor a kicsik már nagyon ki voltak száradva.
2015. máj. 21. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Ott vannak még a cicák? Nincsenek. Akkor mit akarsz feljelenteni? Meg kellett volna fognod a kicsiket és bevinni annak, akié az anyamacska.

Természetesen elítélendő, hogy kitette a kicsiket az utcára .

2015. máj. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
jól tette ne az ő macskái mit foglalkozzon velük. meg amugy is a gazdája talán vehetné a fárattságot hogy ivartalanitsa aztán akkor nincs ijen gond.
2015. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát te aztán nem vagy semmi! Szóval a kicsik azért szenvedjenek, mert a gazdi nem ivartalanít? Igazán jószívű vagy utolsó! Inkább menj helyesírást tanulni!
2015. máj. 21. 12:12
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

És te mivel vagy jobb, hogy ezt végignézted, ahelyett, hogy segítettél volna a cicáknak?

Amúgy ezt mifelénk gyerekkoromban úgy oldották meg az öregek, hogy egy lapáttal egy nagyot rácsaptak, aztán elásták a kertben.

2015. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Undorító vagy! Tudod kicsit nehéz lett volna összeszednem őket, mert dolgoztam és mire odaértem, akkor már ott volt a gazdi. Én veled ellentétben nem vagyok állatkínzó! Ha a gazdi nem lett volna már ott hazavittem volna őket, mint a tavalyi cicákkal is tettem, mondjuk azoknál nem derült ki, hogy kihez tartoznak.
2015. máj. 21. 12:30
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Nyílván hazavinni egy kiscicát és megmérgezni tehéntejjel sokkal humánusabb, mint gyorsan agyoncsapni egy lapáttal.
2015. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy a szövegértés sem megy! Az egyik rokonom vitte őket haza és azt hitte, hogy ez is jó lesz nekik. Én elhoztam tőle őket elvittem állatorvoshoz és kaptak tápszert, ahogy azt írtam is!
2015. máj. 21. 12:37
 8/14 A kérdező kommentje:
Minek beszélek veled? Gondolom, lógsz a suliból, és nagyon unatkozol!
2015. máj. 21. 12:39
 9/14 anonim válasza:
55%
Én azt az embert aki ilyet tesz és kitenném néha a sivatag közepére pár órára
2015. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
legnagyobb állatkínzók azok akik nem ivartalanítanak,de a tulajdonost kell feljelenteni mert szarik a macskára mondom ezt úgy hogy hozzám most fialt egy kóbor macska 4 kölyköt most vihetem majd az anyamacskát és a kölyköket ivartalanítani kész haszon a sok retard
2015. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!