Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam kutyát mit kezdjek vele?

Találtam kutyát mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

találtam.. de nem hoztam haza! mert biciklivel voltam elég messze a hazámtól csak egy tanya volt a közelben azt mondták már rég óta ott járkál. segíteni szeretnék neki lehetőleg időben. aranyos okos kutya. visszafele már nem láttam gondolom lement valahova a tanya fele. onnan jött ki.. mivel autóm nincs.. nem tudok érte menni . alapítvánYi

állatmenhely van itt közelbe de a helytől 20-30km re van. kimennek vajon oda ha megmondom v megmutatom nekik?


vagy nem tudom mit csináljak.


2015. máj. 30. 02:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ilyenkor mar aludj...
2015. máj. 30. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hívd fel az alapítványt, ők majd eldöntik, érdemes-e keresgélniük.
2015. máj. 30. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha haza is vinnéd, akkor is állatorvosnak kell először megmutatni, mert ha van benne regisztrált chip, hazaviszik! Ha nincs, akkor bekerül az örökbe fogadási programba! Hívd a menhelyet! Ők tudják, mit kell tenni!
2015. máj. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!