Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Segítség! Állatkínzásra...

Segítség! Állatkínzásra gyanakszom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A szomszédunkbal elég rosszak a pénzügyi viszonyok és Az ottaniak elég érdekesek, még egyszer sem beszéltek velünk és vany egy kiskutyájuk. Sokszor kiabálnak vele :megverlek te b_zi kutya! stb. A kisállatka szinte egész nap nyüszít és sír. Ételt sem kaphat tul sokat,de mikor nem figyelnek én megetetem őt. Mostanában szegény állatka nyakörvét egyre szorítják, és ki is van kötözve. Mit tegyek??

2015. jún. 22. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj a rendőrségnek, névtelenül.
2015. jún. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AuroraRaw válasza:

egyetértek az előttem lévő válaszadóval

hívd fel a rendőrséget

bár, szerintem az állatvédőket hívni szerencsésebb

melyik városban laksz?

a legtöbb városban vannak állatvédők, a Google-on keress rá szerintem hogy a Te lakóhelyednél lévő állatmentők telefonszáma pontosan mi, és azonnal értesítsd őket!

2015. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Salgótarján mellett lakok egy kis faluban. Azért nem szeretném őket hívni, mert szerintem nem tudnának semmit csinálni, hisz a kiabálás, nyakörv szorítás nem látszik :'(.
2015. jún. 22. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Vedd fel telefonnal!

Hívd az állatvédőket!

2015. jún. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AuroraRaw válasza:

a kiabálás nem látszik, de a nyakörv szorítása igen, a nyakon csúnya nyomot hagy: a szőr elhajlik, mint amikor a fiatal pázsitra ráfekszik valaki, aztán kikopik

emellett említetted, hogy Te eteted

ha nem etetik, az is látszik

az is, hogy fél-e az emberektől, hangzavartól, kiabálástól, ha közelítesz hozzá, meghátrál vagy vonyít-e

nekünk van és volt is kutyánk, a mostani menhelyi.

látszik rajta, hogy mit csináltak vele, nem fizikailag, de mentálisan

én is látom, pedig nem vagyok sem felnőtt, sem állatvédő (nekik pedig ez a szakmájuk!)

hívd fel őket gyorsan!

2015. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Állatvédőknek szólj, és legyél határozott, ne hagyd magad lerázni.
2015. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bobi69 ***** válasza:
Hogy ha állatvédöknek szól, akkor nem kell mást tennie csak sör és popcorn, hivj fel BÁRMILYEN állat védelmi szervett, mond, hogy állatkinzásra gyanakszol, és mond meg, hogy hol laksz, és fogják mondani milyen számod kell hivnod
2015. jún. 24. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet kicsit elkéstem, de én is az állatvédőket javaslom, vagy a rendőrséget. Ha éppen hallod, hogy kiabálnak , vagy bántják a kutyát, egy telefonnal vagy kamerával felveheted az egészet. Az esetet névtelenül is betudod jelenteni.
2015. júl. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!