Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszéd megfojtotta a kan...

A szomszéd megfojtotta a kan kutyáját mert egy másik kannal próbált pározni mit lehet ilyenkor tenni hova forduljak?

Figyelt kérdés
azt mondta hogy a kutya b*zi volt és a szukákra rá se nézett (mondjuk ez igaz :S) de akkor is :(( hova lehet ilyenkor fordulni? Bár már azóta elégette :((( lehet még ilyenkor valamit tenni? Kis faluba lakunk és sajnos erre felé nem sokmindenkit érdekel az ilyesmi sőt a legtöbben még helyeselték is
2015. jún. 29. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Te jó ég! Ez egy álllatkínzó!!!

Jelentsd fel! Nem fotóztad lle? Sajnis bizonyíték nélkül nem nagyon tudsz már mit tenni…

De fugyelj ha megint lenne kutyája. Remélem neem lesz……

2015. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Mikor égette el? Hol? Maradványokat meglehetne találni?

Milyen sötét világban élünk, jesszusom.

Az én kutyáim is b*zik, na és? Legalább nem szöknek el és nem lesz fölösleges kiskutya.

Mit zavarta, hogy nem szaporodik a kutya?

2015. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

van még két keverék kutyája meg 3 macskája meg pár háztáji egyébként azokkal jól bánik meg szép kövérek csak ezt az egyet bántotta ez miatt :(

nem fotóztam le sajnos nem votl eszemben anyuméknak is mondtam de ők is csak annyit mondtak hogy nem az én dolgom :S :(

2015. jún. 29. 10:00
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Kamu.Nyári szünet van.A kutyák nem azért mennek másik kanra,mert b*zik,hanem azért mert eldöntik az erőviszonyokat,dominálnak.A "mondjuk ez igaz" kijelentésedből ítélve neked sincs nagy kutyás tapasztalatod.De ha mégsem kamu,akkor sem tehetsz semmit már,maximum tényleg figyelsz,ha beszerez még egy kutyát.
2015. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azok. A kutyák így jelzik, hogy a másik kutya felett állnak.

Az meg, hogy a szukákra rá sem néz, az azért van mert velünk ellentétben nem örömszerzés céljából párzanak, hanem kizárólag fajfenntartási (azaz szaporodási) célból. Míg az ember nagyjából egész évben termékeny, a kutya évente kb. kétszer. Ilyenkor tüzel. A kanokat csak ilyenkor érdeklik.

2015. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!