Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ilyen melegben gondoltok,...

Ilyen melegben gondoltok, ugye, a házi állataitokra (is)?

Figyelt kérdés

friss, hideg víz

árnyék


Aki meg megkötve tartja és/vagy a napon, azt üsse el a busz...



2015. júl. 6. 13:18
1 2
 1/12 gyevickie ***** válasza:
77%

Igen, természetesen!

A tengerimalacok kapnak rongyba csavart fagyott jégakkut a házuk tetejére. Aláfekszenek, mellé ülnek, ráteszik a mancsukat.

A kutyának van hideg, friss vize. Bent fekszik a hűvös padlón a nap nagy részében. Esténként belocsolom neki a kedvenc bokra alatt a földet, gödröt ás és belefekszik. És nincs láncon, sose volt!

2015. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez felelősség! Persze,hogy gondolok rájuk.
2015. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Aki meg megkötve tartja és/vagy a napon, azt üsse el a busz...

"akinek nem inge, ne vegye magára, akiinek inge, az öltözzön föl"


Sajnos ismerek a településen (ahol lakom) olyan "ember"t, akire a fenti mondat érvényes...

2015. júl. 6. 13:29
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Én a fecskefészek mellé akartam tenni egy napellenzőt, de a nagy fecske olyan félelmetesen kezdett vijjogni, hogy inkább hagytam a francba. :s


Most félek kimenni, nehogy elüssön a busz. :s

2015. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:)
2015. júl. 6. 13:37
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Gondolok-e? Tegnap kénytelen voltam minden piros lámpánál ölbe venni és kézben átcipelni őkelmét, mert akárhányszor megálltunk, rögtön elkezdett "feltűnősködni" topogni, mancsot emelgetni, jelezvén, hogy hát forró az aszfalt, nem bír egy helyben állni. Sebaj, legalább megvolt az edzésem is :D
2015. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

persze,van nekik több tálkában is víz amiket cserélek napi 2x:)

mondjuk nekem cicáim vannak, sok helyük van ahova el tudnak bújni a meleg elől. a vízből meg láttam már madarat is inni.

2015. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Hú, ne tudd meg. Kb. 200 állatunk van, több fajta baromfi, nyulak, disznók, meg kutyák is. Ilyen melegben napi 20-25 vödör vizet hátra hordok nekik. Disznóknak dagonya, kacsáknak medence, ami meg nem szeret pancsolni annak meg sűrűn hideg víz. De még a tyúkok is beleállnak a vízbe ha fellocsolom az udvarukat. :)
2015. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
6. ilyenkor nem kéne sétáltatni. vidd el fűbe vagy hűsebb homokba sétálni. és este vagy kora reggel vidd olyan helyen ahol aszfalt van
2015. júl. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Most locsoltam fel a kutyánál,a házát is, a gödrét is, na meg a kutya is kapott :D
2015. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!