Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mikor fogják megszűntetni az...

Mikor fogják megszűntetni az állatkerteket és a cirkuszokat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 01:12
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
a cirkuszokból az állat "előadásokat"?
2015. júl. 8. 01:13
 2/29 A kérdező kommentje:
Én sosem szerettem ezeket. De nem is ezért, hanem miért kell egy állatot kiszakítani a természetes élőhelyéről és környezetéből? Hogy azután a sok majom ember ott bámészkodjon? Visszataszítónak találom.
2015. júl. 8. 01:20
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Remélem vega vagy, mert szegény kis pipiket nem szép dolog megsütni.
2015. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
34%
Nem tudom. De engem is nagyon zavar. Egyszerűen MINDIG amikor állatkertbe mentem rosszul lettem, nem tudom miért. Hidd el szerintem nem csak mi vagyunk így ezzel, de sajnos ezt be kell látnunk: Az emberiség nagyon kipusztította a vadállatok természetes élőhelyét, jobb nekik a vadasparkokban...
2015. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igen, vega vagyok, de egy teljesen más éghajlatról elhozni egy állatot,teljesen más klímába,környezetbe, az indokolatlan.
2015. júl. 8. 01:29
 6/29 A kérdező kommentje:
A vadaspark az nem egyenlő a rezervátumokkal,az sokkal nagyobb. Ami itthon van,az kb állatkertnek felel meg.
2015. júl. 8. 01:31
 7/29 A kérdező kommentje:
Ráadásul ma az internet korában annyit láthat bárki bármilyen élőlényt, amennyit akar.
2015. júl. 8. 01:34
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem kellenének ide pár száz vagy ezer nm-es állatkertek.
2015. júl. 8. 01:36
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit olvass utána mielőt buta dolgokat állítasz és kérdezel.

A cirkuszokra nem érvényes, de az állatkertek fajvédelmi célból jöttek létre.

Pl. Ha egy erdőből kihalnak valamilyen oknál fogva a farkasok, az állatkertekben van elég állomány, ahoz hogy tudják őket visszatelepíteni.


És még nagyon nagyon sok ilyen példa.

2015. júl. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
2015. júl. 8. 02:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!