Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Üdv. A szomszédomban rengeteg...

Üdv. A szomszédomban rengeteg állat van, ami nem baj . Hisz imádom őket. De a lakók valami elképesztően hanyagok, és sokszor elmennek otthonról, napokra. Ilyenkor pedig a szintén hanyag anyjukra hagyják őket. Hogyan tudnák egy ilyen dolgot elfeledni?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ? Nagyon rosszul érezném magam, ha ez csak úgy elévülne.Tegnap, amikor hazaértem azt mondta nagypapa, hogy arra lett figyelmes, hogy a disznók valamit ropogtatnak. Namármost az nem valami volt, hanem egy ártatlan, édes kicsi kacsa. Ez sokkolt engem, és még mindig csak erre tudok gondolni.
2015. júl. 12. 10:05
 1/5 NoHead Dog ***** válasza:
100%

Ha az állatok előtt nincs étel és tiszta víz, valamint nem tudnak fedett helyre húzódni, a hatóságokat lehet (kell) értesíteni.

A disznó már csak ilyen, ha egy emberi tetemet dobnál közéjük, még szívesebben ennék, mint a kacsahúst. Mivel mindenevő, és nagyon mohó, megteszi. Emiatt nem rosszabbak más állatoknál. A kacsa rossz helyen volt, rossz időben. Előfordul.

2015. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Üdv. Köszönöm a válaszát! Rengetegszer vettem már észre, hogy nincs vizük az állataiknak, márpedig, ha jól tudom a kacsák kimondottan imânak vizben pancsikolni. Persze a többi állatnak is kell a víz. A kecskék is mindig mekegnek, nagyapa szerint azért, mert nem kapnak enni. Bár ezt nem tudom tanúsítani.
2015. júl. 12. 12:00
 3/5 NoHead Dog ***** válasza:
100%
Ebben az esetben készíteni kell fotókat, amelyek tanúsítják, hogy a lakók állatai szomjaznak, éheznek, rosszak a körülményeik. Minél előbb, annál jobb. Elkobozhatják az állatokat, pénzbüntetést, súlyos esetben szabadságvesztést is kiszabnak az ilyen mocskokra. Remélem, minél előbb megoldódik a helyzet, mert ha ennyire kritikus az állatok életminősége, azt mielőbb jelenteni kell!
2015. júl. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közjegyzőnél lehet jelenteni.
2015. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező,hány éves vagy?
2015. júl. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!