Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Anyosom allatgyilkos, hogy...

Anyosom allatgyilkos, hogy tegyem tul magam ezen?

Figyelt kérdés
Alapjaba veve nagyon jo a kapcsolatom vele, de mikor allatokrol(kutya, macska) van szo, forr a verem... Mint megtudtam, cicamamat, es nagy cicababakat(jartak, ettek, szemuk nyitva) dobott bele folyoba... Ma pedig megtudtam, hogy ujra allatkinzo dolgokat tanacsolt masnak... (sogoranak akart adni valaki 300 gramm propoliszt ingyen, csak vigyen haza egy kiscicat, mert lefialt... sogora nem fogadta el... anyks meg lehulyezte a sogorat, mert el kellett volna fogadja, s ki kellett volna nyirni a cicat, vagy kitenni az ut szelere...) most forr a verem... nehezen teszem tul magam ezeken... Szerintetek beszeljek vele, hathatok ra? Nem szeretnem ha a gyerekeim mamaja ilyen lenne.....

2015. júl. 29. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem már nem fogsz rá hatni. Viszont a gyerekeidet ne féltsd, rájuk fogsz hatni. :-)
2015. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

30-40-50 évvel ezelőtt még ez volt a normális hozzáállás... a szükségtelen kiskutyákat kismacskákat kivitték a hátsó udvarra ott ástak egy gödröt, lapáttal egyesével agyoncsapták őket, aztán eltemették...

mai "eu" szemmel nem valami humánus, de nem is volt annyi kóbor meg magára hagyott menhelyi állat, mint ma...

szerintem ez a hozzáállás még mindig humánusabb volt, mint a mai, mindenki szarik bele, majd a menhelyen elaltatják ha nem kell senkinek... ez is csak annyival humánusabb, hogy ezt nem látod...

2015. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 matália válasza:
Gyilkold le a rokont XD
2015. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Humanusabb elaltatni mint folyoba dobni egy zsakban.... En meg a legyeket is megmentem, es kiteszem a szuret az ablakon, nem csapom le..... nekem ez gyenge pontom...
2015. júl. 29. 20:56
 5/16 anonim ***** válasza:
10%

Ha valami baj van a kölyökkel, akkor inkább szenvedjen?

Legyen gyorsan vége, és nem fog szenvedni egész életében.

2015. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

"Ha valami baj van a kölyökkel, akkor inkább szenvedjen?

Legyen gyorsan vége, és nem fog szenvedni egész életében."


Ivartalanítani kellene...

2015. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Ki mondta, hogy valami baja volt a kölyöknek?!
2015. júl. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy értettem azt "hogy baj van a kölykökkel" hogy egyáltalán vannak, és gondoskodni kell róluk.
2015. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
azt balizsnak írtam
2015. júl. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

aki ilyet művel börtönbe záratnám és elvenném az összes állatát és nem is tarthatna többet.

aki nem akar kiscicát/kiskutyát az vegyen hímet vagy ivartalanítasson. egyszeri 10 ezer forintos költség, de nem lenne több kölyök..

anyósod egy korlátot abbberrált ember.

szerintem nyugodtan mondd el neki a véleményed és én a felszínes milyen az időjáráson kívül másról nem beszélnék vele többet. oké hogy a férjem anyja ,éppen ezért állnék vele szóba. de életem végéig megvetném.

2015. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!