Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Meg akarják ölni a kutyám?

Meg akarják ölni a kutyám?

Figyelt kérdés
Egy kertes házban lakom a kutyámmal, ő a kertben. Van egy házikója abban alszik. Tegnap reggel találtam egy íjvesszőt a háza körül, amúgy meg sokszor be szokott riaszatni a házam... Végezni akarnak a kutyával? Mit lehet ellene tenni?

2015. aug. 4. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudod bevinni a házba esetleg? Csak amig elcsitulnak a dolgok? Gondolom szerted es nem szertned ha meghalna... Es rendes vagy jatek ijvesszo?? Deszerintem egy ket napra a hazban vagy garazsban csinalj neki kuckot.
2015. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Térfigyelő kamera,mozgásérzékelős kinti lámpa.Ha félted a kutyád,és ilyen gyanud van,vidd be estére a házba.
2015. aug. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendes igazi íjvesszőt, és Amúgy a házba is beengedem, de félek kiengedni....
2015. aug. 4. 13:08
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
A cigányok szoktak ilyent csinálni, hogy betörés, rablás előtt megölik a kutyákat (akár az összeset az utcából). A riasztó jó megoldás; ezen kívül kamerákat is felszerelnék.
2015. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

4-es!


Te már csak tudod, hogy a cigányok szoktak ilyet csinálni, naponta tapasztalod, hogy ebek életét oltják ki rablás előtt! Szerintem sürgősen vizsgáltasd meg magad egy elmeorvossal, mert minden jel arra utal, hogy teljesen kifüstölte az agyadat a Nap! Vagy a kurucinfó!

2015. aug. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
85%
Az utolsó hozzászólónak üzenem hogy nálunk több kutyát megmérgeztek betörés előtt.... és nem, nem magyar ember volt a gyanúsított a rendőrök szerint sem... Ez nem rasszizmus hanem a puszta tény. Nem lehet az elkövetőt nem cigánynak nevezni, ha egyszer az. A magyar ember nem fog betörni és kutyát ölni... a magyar adót csal mert van miből csalni.... a cigány miből adózik... kénytelen lopni...
2015. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!! Szerintem is a legjobb megoldás a kamera lenne.Nem olcsó sajnos de eltudja riasztani a betörőket és te is biztonságban éreznéd magad.Szerintem a kutyust amìg nincs kamera vidd be a házba,nehogy valami baj legyen.Szerintem a riasztót is érdemes meggondolni.Nagyon hasznos módszerek hidd el.
2015. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Egy felesleges webkamera és egy közelben levő számítógép segítségével könnyen csinálhatsz mozgásérzékelős kamerát. Keress rá: iVideon és iSpy


Tescoban 2000 forin környékén szoktak adni már mozgásérzékelős halogén reflektorokat, egy 400 wattos tuti elég lesz.

2015. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Sürgősen találj ki valamit, mert betörés áldozata leszel. Elég ócskán próbálják megölni a kutyusod, biztos valami szegény vagy kezdő banda. A házad azért riaszt, mert próbálnak bejutni.
2015. aug. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A kamera a jó megoldás és ha félsz hogy újra ez történik akkor a kutyust egy ki ideig tartsd a házba és ugy engedd ki hogy figyelj rá (remélem nem lesz baja a kutyusnak)
2015. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!