Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tegyek? (békák)

Mit tegyek? (békák)

Figyelt kérdés
A minap vettem észre hogy gyönyörű védet békák vannak az udvaromban,különlegesek még kicsik.Azt szeretném megtudni hogy a fűnyíró árt e nekik mivel karbantartani kéne lassan a füvet de nincs szívem kinyírni a békákat.Milyen közegre van szükségük ahhoz ha már itt vannak itt is maradjanak.Tegnap véletlen vetem észre egy védet erdei békát,de van levelibéka és katona béka poronty is,nem tudom honnan jöttek hozzám de legalább húsz 2 centisnél alig nagyobbat számoltam össze tegnap.

2015. aug. 13. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Áááááááááá,hogy ártana...
2015. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod szétdarabolni őket,kibírsz egy hetet fűnyírás nélkül,kb. annyi idő alatt távoznak is egy nedvesebb helyre.
2015. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szedd össze őket, nyírd le a füvet aztán engedd vissza őket. A fűnyíró szét fogja csapni ha rátolod.
2015. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kiég a füved, ha ilyen dögmelegben nekiállsz lenyírni. Várj egy hetet, addigra a brekuszok is a távozás hímes mezejére lépnek.
2015. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már két napja lesegetem őket esténként ,lehet egy egy zöld brenyuszt látni de a barnák elmentek :( raktam ki hatalmas cserépalátétbe vizet nekik de nem érdekli őket. viszont a kis énekes madarakat bevonzottam a vízzel.tegnap vízi parádét láttam tengelicek megy vágok és vörösbegyeket is láttam fürdeni .Nem is gondoltam hogy ennyi állat él a telkemen :)
2015. aug. 15. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony, érdemes lenne egy kerti tavat csinálnod. Madáritatóként is funkcionálna, meg a békák is tudnának hol petézni.
2015. aug. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!