Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit jelent az pontosan, hogy...

Mit jelent az pontosan, hogy állatkerteknél örökbe lehet állatokat fogadni?

Figyelt kérdés

Több állatkertnek is a website-át megnéztem. A minimális ár 5000 HUF-tól kezdődik magánszemélynek. De ez miből áll pontosan? Csak kifizetek egy összeget és oklevelet kapok, ha 1 év eltelik?

Olyan lehetőség nincs ebben, hogy nemtudom valami szelíd állatkát mondjuk születésétől "örökbefogadok" és 1 évig rendszeresen meglátogathatom? Van erre valami bérlési lehetőség?



2015. aug. 21. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Ez abból áll, mint ha egy kutyát fogadnál örökbe, csak mivel ezek nem domesztikált állatok, így nem vited haza, mert nem tudnál megfelelő környezetet kialakítani neki, és megfelelően tartani.

De mivel örökbe fogadtad, onnantól te gondoskodsz róla, hozzájárulsz az etetéséhez, az orvosi költségeihez, és mindenhez, ami az életben tartásához szükséges.

2015. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Nem éppen arra gondoltam hogy hazavinni, hanem meglátogatni.

Panelben lakom kényes szomszédok közt szóval esély nincs ilyesmire. :)

Úgy ahogy te írtad ott az állatkertben van neki megfelelő ellátás biztosítva.

Én úgy értettem alkalmanként meglátogatni símogatóba stb...

2015. aug. 21. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Fővárosi Állatkertben 6000 forint az örökbefogadás, ebben benne van

- oklevél

- évente 2 alkalommal szerveznek állatkerti látogatást kifejezetten az örökbefogadóknak (gondozóval való találkozás, speciálisan az örökbefogadott állatról szóló információkkal).

2015. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!