Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Találtam egy sérült kismacskát...

Találtam egy sérült kismacskát Budapesten. Ismertek olyan szervezetet, amelyiket fel lehetne hívni, hogy vigyék állatorvoshoz? Mennyibe kerülne ez nekem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kutyamenhely szerintem ingyen átveszi. :D
2015. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem valaki felrúgta, csak vonszolja a hátsó lábait. Nem akarom emelgetni, dobozom sincs, amiben elvinném. Utolsó, szerintem ez a téma nem vicces. Ha valaki foglalkozna vele, írjon privát mailt, és megadom a pontos helyet.
2015. szept. 2. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:

CICAMENTŐ ANGYALOK!! Vagy állatmentő sereg!!

Vagy azóta máshol elvállalták?

2015. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam olyan szervezetet, amelyiket fel tudtam volna hívni, hogy kijöjjenek. Ha volt is teleonszám, azt is csak állatkínzás esetén tudtam volna hívni, néhol csak du. 3 óráig. Pár e-mailt ugyan sikerült váltanom, de a macska már nincs ott, ahol volt, talán valaki már elvitte állatorvoshoz.
2015. szept. 3. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:

értem, azt hittem hazavitted legalább...

ha nem tudod hol van nem érdemes semmit sem csinálnod

2015. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére már biztos, hogy jó kezekben van egy kitartó, alapos, lelkes állatmentő hölgynek köszönhetően, aki az általam megadott helyszínen szinte minden fűszál alá benézett (velem ellentétben), és egy néhány négyzetméteres magasan gazos területen elrejtőzve megtalálta, és akit ezúton is üdvözlök, ha olvassa. Az más kérdés, hogy szegény kisebb sérüléseket szenvedett a védekező macskától. Nekem egyébként nincs szállítódobozom, amibe beletehettem volna, sem autóm a szállításhoz, ezért hagytam ott, de 5 perc múlva már állatmentőket kerestem. Remélem, ő, és a macska is hamar rendbe jönnek.
2015. szept. 3. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!