Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ez komoly? Az állatrendőrség.h...

Ez komoly? Az állatrendőrség.hu weboldalra csak úgy lehet belépni, ha lájkolja az ember? Vagy csak egy semmirekellő lájkvadász oldal?

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem is jön be ilyen oldal.
2015. szept. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs is ilyen weboldal. Valószínűleg valami likevadász oldalba futottál bele.
2015. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocs, angolul van de fejben magyarra fordítottam!

Erről lenne szó:

[link]

2015. szept. 24. 08:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Tessék lepontozni:

Egy részt a pontos link: [link]

Másrészt Orpheuszék csinálják, ami elmond valamit a színvonalról, nem maradsz le semmiről. Ők a helyi sintér, ami önmagában még nem lenne baj, de ha pl. megnézed egy kicsit jobban az ebangyal.hu oldalukat, amire ez átirányít, láthatod, hogy össze-vissza keverik a kutyáikat :\

Harmadrészt néhányszor láttam ezt az oldalt, amíg nem volt lájkhoz kötött, nem egy nagy valami: nemzetközi "hírek" (minél megdöbbentőbb, annál jobb), cuki képek, néhány gazdikeresős hirdetés - semmi fontos és semmi olyan, amit máshol nem találsz meg. Vannak sokkal komolyabb állatvédős oldalak (és szervezetek) is.

Negyedrészt van facebookjuk, ha nagyon nézegetni akarod őket: [link]

2015. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani pár ilyen állatvédős szervezetet?
2015. szept. 25. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!