Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szerintetek mi érhette ezt a...

Szerintetek mi érhette ezt a tetemet amit az udvaromban találtam?

Figyelt kérdés

NEM SZÉP LÁTVÁNY!


[link]


Ma reggel 10-kor kivittem a szemeteskukát az utcára, 11-kor elvitték, ekkor kimentem hogy behozzam és ez a látvány fogadott az udvarban.

Egy számomra ismeretlen kutya feje és szőre/bőre, semmi több, hihetetlen. Milyen állat csinálhat ilyet egy kutyával?

Vért, belsőség nem volt sehol. Először azt hittem hogy el lett gázolva a szerencsétlen, a szemetesek meg behajították az udvarba, de az úttesten semmi nyoma nem volt gázolásnak.

Leginkább már arra gyanakszom, hogy meg lett nyúzva egy ember által és be lett dobva.


Teljesen magam alatt vagyok az eset óta.


2015. okt. 8. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Kutya? Ez egy fiatal kecske :D valószínűleg levágták, megnyúzták, és bedobták, mert nem tudtak mit kezdeni a bőrrel/fejjel. Szemét dolog,hogy így bedobták, de még mindig jobb mint ha kutya lenne.
2015. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Régebbi pusztulásnak tűnik, és a helyeben nem azon aggódnék, mi érhette a kutyát.

Persze az is érdekes.


De akár el is üthették, vagy bármi miatt elpusztulhatott, a kóbor állatok meg megették a belső szerveit, mert amúgy azzal szokták kezdeni.

De akár tényleg emberi okozója is lehet, és meg is nyúzhatták.


Persze ez önmagában is sokkoló, de tekintve, hogy ő már jobb helyen van, és már nem segíthetsz rajta, neked meg még egy ideig itt kell sz*pnod, ezért sokkal jobban foglalkoztatna az a kérdés, ki dobta be, miért, hogy képzelte ezt, mi a célja ezzel, mi az üzenete, mi köze a kutya halálához?!


Mindenképpen kamerázd be az udvart!!!

Ha nem éri a kamerát szélsőséges időjárás, akár egy gagyi webkamera is jó lehet.

2015. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Alapból elhittem, hogy kutya, de jobban megnézve, valóban nem biztos, a füle egyáltalán nem kutyás, lehet, hogy kecske. A foga nem látszik jól, de az is gyanús.


Minden esetre a bekamerázást nem hagynám ki.

2015. okt. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy kamera sose árt, de nem hiszem, hogy ezzel a kecskével valami célja lett volna valakinek. Azért ez nem olyan durva, mint ha kutya lenne, de persze szemét dolog.
2015. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Lyutit válasza:

Mivel sehol semmiféle 'nyom' ezért én is csak azt a következtetést tudom levonni, hogy ez nem egy állat műve ahogyan ezt te is leírtad.

Egy ilyen 'kibelezés' hatalmas mértékű vérzéssel jár (de még a tetemen sincs vér) nembeszélve arról, hogy valahogyan oda is kellett volna vonszolnia azt az állatot szóval biztosan nem friss esemény. :( Valakinek szüksége volt a kutya húsára, beleire a többivel meg nem tudott mit kezdeni. Tudom nem nagy segítség de hátha... Szörnyű lehetett

2015. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ez kecske, szakszerűtlenül nyúzva
2015. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez egy kecske, megnyúzták, gondolom a húsát megették. Ember műve, az biztos. Kérdés, hogy miért dobták be hozzád?
2015. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lyutit válasza:
És tényleg kecske :D
2015. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A nem hozzáértő nyúzásból talán arra is lehet következtetni, hogy a kecske lopott volt, gyors, hozzá nem értő módon megnyúzták, aztán a nyomoktól gyors szabadulni akartak,... csupán következtetés.
2015. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Mondjátok meg miért jobb egy kecske tetem mint egy kutya tetem.?? Aki a kutyát szereti megenni annak nem igy van.
2015. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!