Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Fontos! Mit tegyek?

Fontos! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg,hogy egy ikerházban lakok és nemrégiben beköltöztek mellénk.Az elején nem volt semmi gond efy pát és két kutya egy tacskó és egy nagyobb keverék kutyus viszont ez a kis kutyus mára nagy lett.Az első szökése után csak +rácsot tettek fel a kapura de mára már a garázsba zárják.Nagyon ritkán van kiengedve.A szép kutyából egy sovány szomorú kutya lett.Folyton sír és mikor mondtam ezt a szomszédoknak azt mondták.Most nincs pénzük megcsináltatni úgy a kerítést, hogy a kutya ne menjen ki szóval addig bezárják.Ez volt úgy 6 hónapja a kutya egyre rosszabbul van és mostmár én is ....nem tudom mit tehetnék.Akartam hívni az állatvédőket de a szüleim nem akarják a feszültséget a szomszédokkal....

2015. okt. 10. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

HÍvd az állatvédőket, a kutya meghalhat!

Volt szomszédom is hasonlót csinált, ha kihívom az állatvédőket, akkor még ma is élne szegény kutya...

2015. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De a szüleim nem engedik hogy hívjam őket :(
2015. okt. 10. 08:25
 3/16 A kérdező kommentje:
Anyám mondván, hogy jaj járatják állatiskolába stb...velem ordítanak, hogy ...mindegy megvan kötve a kezem.Nem engedik, hogy felhívjam őket semmit mert nem akarnak bajt
2015. okt. 10. 08:30
 4/16 anonim válasza:
Ezzel ne foglalkozz, vedd fel a telefont és hívd fel őket. A kutyának is csak ez az egy élete van, és ha most rosszul vagy, gondolj bele mit fogsz érezni akkor, ha az a szerencsétlen állat meghal, és te ezt megtudtad volna akadályozni!
2015. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem kell megmondanod a szüleidnek, hogy felhívtad őket.
2015. okt. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Felhívtam őket azt mondták hívjak rendőrt
2015. okt. 10. 08:49
 7/16 anonim válasza:
Ennyi? Akkor hívd ki a rendőrt!
2015. okt. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mondtam a szüleimnek.Azt mondták, hogy ma beszélnek velük, hogy csináljanak valamit vagy kihívjuk a rendőröket! Remélem észhez térnek :(
2015. okt. 10. 09:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem védem a szüleimet, ha nem muszáj. Az ilyeneket nincs miért.

Magamat védem, sajnos kénytelen vagyok.

2015. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Alhara válasza:
jaj, de örülök, hogy ilyen jó ember vagy kérdező:) és anyukádékat is rávetted, hogy az ügy mellé álljanak. Mi lett a vége? remélem a kutyus jól van!
2015. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!