Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért létezik ilyen sok...

Miért létezik ilyen sok állatkínzó?

Figyelt kérdés
Rosszul vagyok amikor látok Facebookon megkínzott állatokról képeket. Mikor valaki kiírja, hogy megverte valaki a háziállatát, vagy valami éleset tesznek például sonkában és bedobják az állathoz. Egyszerűen elmegy az életkedvem ilyenkor, hogy létezhetnek ilyen szörnyetegek? Nem tudok nyugodtan aludni mert beleégtek a képek a fejembe.
2015. okt. 25. 23:15
 1/4 anonim válasza:
Én sem értem és még szerintem sokan alátámasztják a véleményünket.Nem tudom mi az ok,talán a felsőbbrendűség vagy mert élvezik(tudom hogy nem megfelelő szó,de vannak ilyen betegek).Ahogy egyesek bánnak velük,akkor ők is ugyanúgy megérdemelnék.
2015. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy bármelyik idióta szülhet gyereket. Minél hülyébb, annál többet szül. A gyerekeket meg persze nem tanítja senki normális viselkedésre (mert ki tanítaná?), sőt, a szülőktől eltanulják pl azt, hogy az állat az csak egy állat, ő pedig bármit megtehet vele. Az ilyen gyerekek egyszer felnőnek, és továbbadják "tudásukat" a saját utódjaiknak.
2015. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert van valami baja. Bajuk. Aki állatot bánt az később embert is ölhet.


Egyébként van, aki mondjuk gyenge, megverték ilyesmi, az az állatokon éli ki, úgymond magának bizonyítja hogy de bizony erős és tud ő is fájdalmat okozni.

Ezeknek az agya kiesett a helyéről, mikor elestek.

Harcoltatott kutyákról már inkább nem is beszélek..az én kutyáimat is verték, mind a 3 rossz helyről származik.

Csak az egyiknek ismertem a gazdáját, de az nem tette zsebre, amit tőlem kapott azalatt a pár óra alatt, amíg hivatalosan elvettük tőle a kutyát. Ha nem lettek volna rendőrök, még az is lehet, megölöm.

2015. okt. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mert szinte semmi büntetést nem kapnak a mocskok. Egy kér ejnyebejnye meg felfüggesztett aztán utána megint csinálhat amit akar, egy kategóriába kellene sorolni az állatkínzást is az emberkínzással/öléssel, akkor talán lenne mi elriassza azt a sok betegelméjűt.
2016. jan. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!