Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Szakdolgozat az állatvédelemről?

Szakdolgozat az állatvédelemről?

Figyelt kérdés

sziasztok.ezt a témát szeretném választani: az állatvédelmi és állatjóléti szabályozás kérdései az állattenyésztési ágazatokban.

szerintetek jó téma?még nem egészen tudom pontosan miről kér irnom.szeretném a véleményeteket és a segitségeteket kérni hogy esetleg merre felé érdemes indulni.

Nagyon szépen köszönöm


2015. dec. 10. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:

ez csak egy téma, ezen belül te döntöd el, miről fogsz írni, miről akarsz kutatni

akárhogy is döntesz, vedd figyelembe, hogy lesz-e elég forrásod, hidd el, nagyon nehéz jó forrás nélkül szakdolgozatot írni

2015. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Íj nekik!

2015. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Milyen témákat ajánlanátok, ami megoldható?
2015. dec. 10. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:
én közgázra járok, szóval nem nagyon tudok többet segíteni :)
2015. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

egyébként nincs szakmai gyakorlatod?

vagy keress fel a közeledben egy szimpatikus állatorvosi rendelőt és érdeklődj ott, vagy esetleg a tanszékeden a konzulensedtől, hogy mi ajánl

2015. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 goodlike999 ***** válasza:
28%
Védd a fákat egyél hódot
2015. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező átfogóan érint mindent ( takarmányozás(bio takarmány), almozás, tartási körülmények, mekkora helyen, milyen higiéniás körülményekkel, a haszon ellenében milyen a visszapótlás pl. tejhozamú, vagy tojó haszonállatoknál, illetve tenyésztésnél a nőivarú egyed csakis tenyészérett állapotban való fedeztetése, mennyi idő telik el két utód világra hozásában, állatorvosi ellátás és lehetne sorolni. Ezeket kéne szépen sorra venned. Kezdj el kutatni. Nem tudom milyen szakon vagy, de ez azért általános állattenyésztési, anatómiai ismereteket is igényel.
2021. dec. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja már réges rég megírtad a szakdogád, akkor csak kiemelt kérdés. Nem láttam a dátumot.
2021. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja nem kiemelt kérdés, csak a szakdolgozat kulcsszó alapján láttam ezt a kérdést, egy másikat kerestem.
2021. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!