Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Akar valaki Veszprémben, vagy...

Fürkész00 kérdése:

Akar valaki Veszprémben, vagy közelében állatvédelemmel kapcsolatos fotózásban, vagy ökológiai témát boncolgató ismeretterjesztő filmek magyar feliratának fordításában, kis videók készítésében részt venni, segíteni?

Figyelt kérdés

A filmfeliratozáshoz nem szükséges, hogy Veszprém közelében lakj. De ilyen témájú, saját videókat is készíthetünk. Az állatvédelmi célú fotózás pedig nem csak házi kedvencekről szólna, hanem haszonállatokról is.

Ha lehet csak az írjon, akit érdekel. A "nem akarok" és hasonlóan szellemes válaszok nem igazán érdekelnek.



2015. dec. 14. 16:12
 1/5 anonim válasza:
Hat mar keso gondolom de a fotozas erdekelt volna, bar csak 15 eves vagyok, lány és vegetáriánus(ezt a kulcsszavak miatt tartom fontosnak).. imadom az allatokat :D
2016. máj. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, csinálod még az ismeretterjesztő filmeket? Ha igen, akkor hol találhatók meg?
2021. júl. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit én is kérőn válaszolok. A fotózásra sajna nem volt igény, így azt félretettem.
2021. júl. 27. 09:08
 4/5 A kérdező kommentje:

Üdv!


Nahát, így pár év után akadt érdeklődő is. :D

Csináltam párat, meg feliratokat is kész filmekhez. Egy részüket eltávolították. Sok helyen megosztottam.

Itt a legutóbbi film, ami kicsit sokkoló Azóta inkább feliratokat készítettem:

[link]

2021. júl. 27. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen. Bele fogok nézni. Miért törölték a többi videót?!
2021. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!