Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mit tehetek 13 éves koromban,...

Miniatűr bullterrier kérdése:

Mit tehetek 13 éves koromban, ha észlelek állatkínzást?

Figyelt kérdés
Békés megyében Kétegyházán élek. A kertlábszomszédnál a kutyát lapáttal verik, azért mert ugat. Mikor szegény kutyus a helyére berohan ott tovább üti a fejét, gerincét. Már szóltam az úrnak, hogy ne üsse, mert szegény kutya csak azért ugat, mert láncra van kötve és szeretné ha valaki figyelne rá. A kutyus rövid láncon van tartva, magyar vizsla. 13 éves vagyok, ez ügyben mit tehetek?
2015. dec. 20. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz egy felnottnek.
2015. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Titokban csinálj róla videófelvételt aztán mutasd meg valami állatvédő csoportnak. Tuti ráharapnak.
2015. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogod a telodat es csinalsz egy gyors video felvetelt, aztan irany a helyi allatvedö egyesület, ott jelentsd.
2015. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem szólj a szüleidnek, és ha az ő felszólításukra sem fejezik be a kutyabántalmazást, akkor hívjátok a rendőröket! Majd ők keményen megbüntetik ezt a beteg embert! Sok szerencsét, jobbulást a kutyusnak! ;)
2015. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jövőre már láncra se lehet verni. egyebkent igen,ezt a posztot oszd meg allatvedos csoportokban(címmel+kèppel). valószínű a gazda nem fog kapni semmit,max felfuggeszettet (ez Magyarország) de a kutyát jó esellyel elveszik tőle. nagyon remelem... az emberrel is ugyanezt tennèm

.minek az ilyennek állat?

2015. dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azonnal jelentsd az állatvédőknek!

[link]

2015. dec. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóltam a szüleimnek, de ők nem mernek tenni semmit mert a férfi cigány, környékünkön sok helyre betörtek. Anyukám azt mondta felejtsem el, mert nem akarja h bosszúból bántsanak, vagy betörjenek. Mázlimra valamelyik nap a kutyust leengedte a láncról és a kerítést lenyomtam és kiengedtem és hívtam az állatmentőket, de azt mondták nem az ő illetékes területük és kinyomtak. A kutyus valahol az utcán lehet, mert már nem láttam láncon se az udvarában.
2015. dec. 31. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!