Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Egy bagoly megtámadta a...

Egy bagoly megtámadta a kutyámat lehet valami baja?

Figyelt kérdés

most történt 1 órája látszólag semmi baja szaladgál meg minden. 5 hónapos tacskó csak azt hallatom hogy vonyít, de mire kiértem a az idősebb (4 éves) foxi-jagd keverék már folytatta a baglyot (már ki is nyírta) Most együtt hurcolásszák körbe körbe az udvaron.

A kicsi picit véres de nem folyik, csak a kezem lett véres ahogy simogattam.


2016. febr. 5. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat nezd meg alaposan h nem es sérult meg a szeme. De ha szaladgal akk valoszinu nincs semmi baja. De konnyen elvihette volna.
2016. febr. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Szerintem inkább épphogy a kutyák támadták meg a baglyot (feltehetően sérült volt), az meg védekezni próbált. A legtöbb bagolyfaj ahhoz is túl kicsi, hogy egyáltalán komolyabb sérülést okozzon egy kutyának, kizárt, hogy az támadott volna.

2016. febr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
Tenyleg? Kizart h tamadot volna? Ne irj inkabb semmit ha nem tudsz normalis valasz irni. Elmondanam neked h egy kolyok tacsko kicsi es kepzeld siman megtamadhatja egy bagoly. Valoszinu h tenyleg serult volt a bagoly es a kutya kapta el de siman elvihetné a tacskot egy bagoly
2016. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2#

Nézelődj egy kicsit még a bagolyfajtàk közöt!

Ajánlom figyelmedbe az uhut!

Amiből van Mo-n is pár db!

Annak egy tacsi nem tétel!

Bár azt csak a kutya gazdája tudja elmondani hogy milyen fajta lehetett.

2016. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Egy uhu lehet, hogy elkaphatja, de az nagyon ritka, meg nem is megy ember közelébe, ott csak kisebb fajok élnek: macskabagoly, erdei fülesbagoly, gyöngybagoly vagy kuvik. Azok legfeljebb varjú nagyságúak és főleg egereket esznek. Kutyákra legfeljebb akkor támadhatnak, ha a fiókáikat védik, de zsákmányul ejteni képtelenek, még egy tacskót is.
2016. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha megsérült a kutya, jó lenne megkeresni a sebek, lefertőtleníteni betadinnal, és ha váladékozni kezd a sebe akkor orvoshoz kell vinni, mert begennyesedhet (ha nyalogatja, az ront rajta). Más baja valószínűleg már nem történhet ettől.
2016. febr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudnom megállapítani totál meg lett kopasztva.


Most ástam el.


nylon zacskóba mibe 1kg-os kenyér éppen csak elfér abba nem fért bele a tetem, nem tudtam megkötni a két fülét

2016. febr. 5. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor gyanús hogy akár egy erdei fülesbagolynál kisebb lehetett,ha kopasztva nem fér bele egy olyan zacskóba.

Lehet hogy mégis a 4-nek volt igaza?!

2016. febr. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem a biztonság kedvéért el kéne vinni a kutyát az állatorvoshoz komolyabb baja legyen
2016. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!