Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Lehet 13 évesen állatmenhelyen...

Lehet 13 évesen állatmenhelyen önkénteskedni?

Figyelt kérdés
Hát hetente kb 2-3 szeretnék ettetni simogatni meg sétáltatni.

2016. febr. 16. 13:06
 1/7 anonim válasza:
100%

Én nem tudom szóval bocs az offért csak szeretném leírni hogy milyen szép és önzetetlen gondolat hogy segíteni akarsz :)

Kívánom hogy mindig maradj ilyen a jövőben is!

2016. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal csak szülői felügyelettel. De az a legbiztosabb, ha azon a menhelyen érdeklődsz, ahova menni szeretnél.
2016. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Én - még jó pár évvel ezelőtt - talán 6. osztályos koromban kezdtem. Igaz, nem csak sétáltatás, simogatás, etetés volt, hanem emellett takarítás stb. is, minden, ami hozzátartozik a kutyák ellátásához. De mostanság jellemző, hogy menhelyek sétáltatáshoz várnak önkénteseket. Az életkorod szerintem nem lehet akadály, maximum annyit kérhetnek, hogy egyszer menjen el Veled valamelyik szülőd, de szerintem még ezzel sem fognak foglalkozni.


Jó munkát hozzá, nekem örök élmény marad az a 4-5 év, amíg menhelyen dolgoztam!

2016. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, még annyi kiegészítés, hogy úgyis többen járnak sétáltatni menhelyes kutyákat, max. annyira odafigyelnek, hogy Te se egyedül vidd ki a menhelyről, hanem legyen Veled felnőtt önkéntes is. (De ez ne tartson vissza, ha látják, hogy szívesen csinálnád és Rád bízható egy kutya, akkor úgyis megtaláljátok a módját.)
2016. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3 kommentelő esetleg irhatnék privátban hogy megtudjak egymást hogy mit kell csinálni meg minden?
2016. febr. 16. 13:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, írj nyugodtan. :)
2016. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké írtam :)
2016. febr. 16. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!