Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Létezik olyan tetű ami nem...

Létezik olyan tetű ami nem parazita, hanem szimbióta?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem hallottam ilyenről. A szimbiózis azt jelenti, hogy minkét szervezet számára hasznos, illetve elengedhetetlenül szükséges a másik léte. A tetű vérszívó állat, tehát egyoldalúan használja a gazdaszervezetet, nem tudom, hogy mit tudna hozzátenni.
2016. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pedig nekem kellene egy.
2016. márc. 10. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs mese, ki kell egyet tenyészteni, vagy természetes szelekcióval, vagy génmanipulációval. Mondjuk olyat, amelyik a téli hónapokban D és C vitaminnal látja el a gazdatestet, vagy esetleg lebontja a szervezetbe került alkoholt, ezzel tehermentesíti a májat. Ötletekért bátran fordulj hozzám, a gyakorlati megvalósítás a te dolgod, aztán szabadalmaztatjuk, és a hasznon risztelünk.
2016. márc. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Adsz alapanyagot a kísérletekhez?


Nekem tolmács szimbióta tetű kellene. Ami befészkel az agyamba s onnantól tudni fogok angolul. Vagy okosabb leszek. Ilyesmi. Ilyened van?

2016. márc. 10. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A parlament tele van velük, de csak a közös élettérben és csak egymással élnek szimbiózisban. Más életformákat észlelve azonnal parazitává változnak. De sajnos tolmácsot még ott se fogsz találni, mert azt nekik is kérni kell. :'))
2016. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem lótetűre gondoltam...
2016. márc. 11. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Szimbionta, tesó. Szimbionta.
2016. márc. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mind a kettő kifejezés használatos:D
2016. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!