Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Menhelyre lehet leadni kis...

Menhelyre lehet leadni kis kutyát ha nem találtam neki gazdit?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, okos, kis termetű, házőrző az anya, ha esetleg vkit érdekel

#ingyen #kutya #menhely.
2016. ápr. 5. 08:40
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
csak azért tettem fel ezt a kérdést, ha nem lenne más lehetőség. de bizakodó vagyok.
2016. ápr. 5. 10:53
 12/34 anonim ***** válasza:
82%
A felelős kutyatartásba pont az ivartalanítás tartozik bele, nem a fogamzásgátlás, hogy az ilyen balesetek ne történjenek meg.
2016. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
83%
Vemhesen is lehet ivartalanítani. Ha meg nem akkor hirdesd amint megszülettek, és 2 oltás után 8 hetesen már mehetnek is gazdához.
2016. ápr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%
És eddig mi a bánatért nem lett ivartalanítva az a szerencsétlen? Vemhesen is lehet!! Ha már ilyen felelőtlen voltál, a minimum, hogy oltod, chipezed és tartod, amíg gazdát nem találsz.
2016. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%

[link]


[link]


[link]


Remélem, minél előbb lesz helye a kicsinek, de fontold meg az ivartalanítást, az lenne a legjobb megoldás az ilyenek elkerülésére.

2016. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
85%

Na ha még meg sem születtek, az tök jó. Akkor még el tudod vinni a kutyádat megműttetni, és probléma megoldva. Nem kerül egy újabb felesleges kutya sem a menhelyre...

Idős kutyának amúgy sem szabadna már elleni, akár bele is pusztulhat szegény. Persze az altatás sem túl jó, de a műtét a legjobb megoldás ebben a helyzetben.

Azt tudtad, hogy fogamzásgátlás mennyire káros a kutyákra? Sokkal jobb és egészségesebb ivartalanítani őket.

2016. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Nem a legolcsóbb szerekkel kell teletömni! Az ivartalanítás egy végleges dolog. Kedvtelen kutyává tenni nincs kedvem, hiába mondanak mást. Nem az első kutyám és nem is az utolsó aki így élni. Megoldható. És kicsit se sajnálom tőle a pénzt. A kicsik mindent meg fognak kapni.
2016. ápr. 5. 16:45
 18/34 anonim ***** válasza:
87%
Mitől lenne kedvetlen? Az ivartalanítástól? Attól nem lesz.
2016. ápr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
87%
Életemben nem hallottam olyat hogy egy állat kedvtelen lenne az ivartalanítástól, ezt egy "az oltás autizmust okoz" cikk mellett olvastad? Amúgy miért is jobb egy gyakorlatilag rutinműtétnél hogy fogamzásgátlókkal bombázod a szervezetét? Annak is lehetnek mellékhatásai, akármilyen drágát veszel. Plusz, ahogy látjuk a fog. gátló nem ér sokat ha most vemhes a kutyád.
2016. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
86%

Kedvtelen? Mitől? Az ivartalanítástól?

Na, ilyet se láttam még.

Több ivartalanított szukával találkoztam már (mellesleg kannal is), nekem is volt már, és egyik sem volt kedvtelen. Sőt. Tök normális, vidám, játékos, energikus kutyák voltak.

Jó, te tudod, mit csinálsz a kutyáddal.

De tudd azt is, hogy a születő kölykök is a te felelősséged, azaz a te kutyáid lesznek. Ha 10, akkor 10! Ha az anya netán elpusztulna, vagy szimplán nem látja el őket, akkor is. Amelyiknek nem találsz gazdit, azt akkor ne add le a menhelyre, ne told át a felelősséget senkire, mikor megelőzhető lenne, hogy megszülessenek! Ha így döntesz, akkor vállald értük a felelősséget.

2016. ápr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!