Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A szomszedban magara hagytak...

A szomszedban magara hagytak egy kutyat. Mit tehetnek? Keservesen sir es egyfolytaban ugat.

Figyelt kérdés
Sziasztok, a szomszed alberlo itt hagyott egy kutyat a lakasaban. Ejjel ota keservesen sir, ugat, vonit, pisilni tuti nem vittek ki. Nem uj kutya es egyebkent nincs vele gond (pl. nem ugatos). Az alberlo es a tulajdonos telefonszamat sem en, sem a hazkezelo nem ismeri. Mit tehetnek?
2016. ápr. 15. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Hívj tűzoltókat.
2016. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg hívni a rendőrséget. Vagy esetleg az állatvédőket.
2016. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van egyedül a kutya?
2016. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
83%

Elkoltozott az alberlo es ott hagyta?Akkor igen rendorseg vagy allatvedok azonnal!!!

Ird meg sikerult e valahogy kiszabaditani?

2016. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Hogy érted? Elköltözött, és bent hagyta a lakásban? Azonnal rendőrség, és állatmentők. Legalább is azért gondolom, hogy mindkettőt kell hívni, mert az állatmentő nem törhet be lakásba, viszont ez állatkínzásnak minősül, tehát bűncselekmény, ami meg a rendőrségre is tartozik. Nem lehet , hogy valami történt a gazdival? írd meg hogy mi lett.
2016. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem költözött el az albérlő, csak magára hagyta a kutyát. Kb tegnap délután-este óta lehet egyedül és éjjel már hallottam, hogy ugat (máskor nem szokott) és hajnal óta vonyít és sír is. Szerintem nem vitte ki senki pisilni.

Mielőtt kiírtam ide a kérdést, a neten felkerestem pár állatvédő oldalt de csak e-mail címeket és hangrögzítős telefonszámot találtam. Ha esetleg valaki tud olyan állatvédő telefonszámot mondani, ahol emberrel tudok beszélni, megköszönném.

A rendőrség nem foglalkozik ilyesmivel. Most a ház gondnokát várom, aki megígérte hogy megpróbál valamilyen elérhetőséget keresni a tulajdonoshoz. Ha nem sikerül, felhívom a tűzoltókat, hátha ők tudnak segíteni.

Még annyit, hogy panel lakásról van szó de nyitva hagyták az ablakot. Csak reménykedek, hogy vizet és kaját is hagytak szegény kutyának.

2016. ápr. 15. 12:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert kívánok. Nagyon elszomorítanak az ilyen dolgok.
2016. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy küldjünk számot, nem ártana tudni melyik városban van.
2016. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék, hívd őket, ők már tudják a rendőrséget is riasztani, ha arra van szükség.

2016. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a telefonszámot! A gondnok talált egy e-mail címet a tulajdonoshoz és leírta neki mi történik. Hála az égnek elolvashatta mert már csend van, csak néha vakkant egyet. Áthallatszott amikor valaki hazajött a kutyához, hangosan beszélt, valószínű, hogy összepiszkította a lakást (nem csodálom...)Nem akartam túlbuzgó lenni de a szívem szakad meg amikor egy állat szenved. Ha legközelebb összefutok az albérlővel megmondom neki, hogy szívesen kiviszem a kutyát én is, ha neki közbejön valami, csak ne hagyja szenvedni.Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2016. ápr. 15. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!