Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Nektek mi a véleményetek az...

FidelV kérdése:

Nektek mi a véleményetek az állat kínzókról? (Hosszú regényeket is várok! )

Figyelt kérdés
Sziasztok

2016. máj. 2. 14:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
hogy dögöljenek meg...
2016. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Személy szerint mindig azt mondom, hogy aki állatot kínoz, az már simán megölne egy embert is, ott már igen vékony a határ és nagyon beteg elme kell ahhoz, hogy valaki élvezze azt, hogy egy állatnak fájdalmat okoz...
2016. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom megérteni őket. Már sok helyen hallottam, hogy ez valamilyen mentális probléma vagy problémák jelzője is lehet, ha valaki képes állatokat kínozni.
2016. máj. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Felháborító amit művelnek, nem tudom megérteni hogy képes valaki ilyen dolgokra. Már az is borzasztó, hogy valaki rendszeresen kiskutyákat/kismacskákat gyilkol, csak hogy "eltüntesse" a nem kívánt szaporulatot, számomra ez is ugyanúgy állatkínzásnak minősül.

És elszomorító, hogy mennyire minimális büntetést kapnak az ilyenek (ha egyáltalán kapnak)...

2016. máj. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy börtönben lenne a helyük, mint ahogy azoknak is akik embereket kínoznak, megerőszakolnak.
2016. máj. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt! Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én gondolom így!
2016. máj. 2. 20:28
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Az állatkínzókat, minden normális ember elítéli (ez kb. olyan beteges dolog, mint a pedofília). Megérteni nem is lehet őket és nem is kell.
2016. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is el kéne dönteni, hogy mitől számít valaki állatkínzónak. Mert ezen az oldalon úgy dobálóznak ezzel a szóval, mintha muszáj lenne.

Ne értsetek félre, szeretem az állatokat és elítélem az igazi állatkínzókat.

Amúgy természetesen börtöbe kéne őket zárni. Az ilyen agresszív emberek másra is veszélyt jelenthetnek.

2016. máj. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Maguknál védtelenebb, gyengébb lényeket bántanak, olyanokat akik nemhogy ellenük, de szinte soha senki ellen nem tettek semmi rosszat, nálam egy szinten vannak a pedofilokkal/gyerekgyilkosokkal.

A másik, aki állatot bánt, előbb-utóbb embert is fog.

2016. máj. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
13%
Magyarországon a lakosság 99.9%-a még fizet is azért a boltban, hogy valaki helyette állatot öljön, kínozzon. Ráadásul a legtöbb húsipari termék a fiatalabb állatokból készül, ergó még gyerekkorú állatok legyilkolásáért fizetnek az emberek. A legtöbben ennek ellenére nyugodt lelkiismerettel tudnak húst enni, ráadásul sokan még hobbiból kutyát is tartanak pusztán a saját szórakozásukra.
2016. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!